Nohejbal Přerov - Přerovský nohejbalový oddíl


VzpomínámeTomáš Miklík

 

Vážení nohejbalisté, vážení sportovní přátelé a přátelé nohejbalu, co nejsrdečněji Vás zveme na tradiční turnaj v nohejbalu trojic 2. ročník Memoriálu Pavla Holíka.

 

sobota 28. února 2009

tenisová hala Přerov

 

8:00 - kvalifikace

 

14:30 - play off

 

Těšíme se na Vaši účast a na osobní setkání v tenisové hale v Přerově!

 

 


 

 

PROPOZICE 

 

Pořadatel:              Oddíl nohejbalu TJ Spartak MSEM Přerov

 

Kontakt:                 Jiří Pavelka – ředitel turnaje; mobil: +420 602 503 273;

                                                                               mail: pavelkaj@medialine.cz

                               Radoslav Stojan – technické zabezpečení; mobil: +420 602 516 837

                                                                                   mail: stojan@montaze.cz

                               Petr Nadymáček – organizační zajištění; mobil: +420 732 570 958

                                                                                   mail: petrnadymacek@seznam.cz

                            

Místo konání:         Přerov – tenisová hala (U Tenisu 16, Přerov), 2 hřiště povrch Play-it

 

                         mapa:    mapa přiblížená:

 

Termín konání:      sobota 28. února 2009

 

Účastníci turnaje:  ČR – účastníci soutěží řízených ČNS

                               zahraniční – bez omezení

                               maximální počet - 20 trojic

 

Pravidla turnaje:   hraje se dle platných Pravidel nohejbalu  Českého nohejbalového svazu,                               hraje se na dva dopady míče, set končí 10. bodem

                              trojice musí nastoupit v jednotném sportovním úboru

 

Hrací systém:        Základní část turnaje se hraje skupinovým systémem, každý s každým na

                              2 hrané sety, ve 4, 5-členných skupinách. O pořadí v základních skupinách

            rozhoduje : 1. počet bodů; 2. vzájemný zápas (rozdíl setů , míčů); 3. rozdíl

            setů ze všech zápasů ve skupině; 4. rozdíl míčů ze všech zápasů ve skupině; 5. los.

 

            Další část turnaje (Play off) se hraje vyřazovacím K.O. systémem na 2 vítězné sety,

příp. 3. set od stavu 5:5.

Dvě nejlepší trojice z každé skupiny postupují do čtvrtfinále, hraného vyřazovacím systémem na jeden zápas, vždy hrají proti sobě první a druhé trojice ze skupin.

Vítězové ze čtvrtfinále postupují do semifinále, hraného vyřazovacím systémem na jeden zápas.

Vítězové ze semifinále postupují do finále. Poražení ze semifinále sehrají zápas o 3.místo.

 

Nasazení:                 o nasazení jednotlivých trojic rozhodne pořadatel

 

Rozhodčí:                zajistí pořadatel

 

Přihlášky:               do pátku 27. 2. 2009 do 12.00

                               kontakt: Jiří Pavelka – pavelkaj@medialine.cz; 602 503 273

 

Prezentace:             28. 2. 2009 od 7:30 do 8:15 ve vstupním prostoru tenisové haly Přerov

 

Startovné:                390,- Kč / družstvo

                                 

Ceny:                       pohár pro vítěze a umístěné na 2. a 3. místě

                                 1. až 8. místo – finanční odměny

                                 1. místo 15.000,-

                                 2. místo  10.000,-

                                 3. místo   6.000,-

                                 4. místo   4.000,-

                                 5. až 8. místo – 1200,-

 

Občerstvení:             Zajištěno přímo v tenisové hale po celý den

                                 Oběd v restauraci tenisové haly

                                         - jednotný pro všechny hráče – hradí pořadatel

                                  

 Ubytování:               na vlastní náklady

                                   - doporučujeme:

                                   Hotel zimní stadion, Přerov

                                   4 lůžkové pokoje se sprchou a WC,

                                  pro náročnější – Hotel Na Jižní Přerov

                                                             - Hotel FIT Přerov

                                   1 a 2 lůžkové pokoje,

                                   Lze zajistit na požádání v dostatečném předstihu

 

Časový program:     07:30 - 08:15       prezentace – recepce tenisové haly

 (předběžný)              08:15 – 08:45      rozpis turnaje

                                 08:50 – 09:00      zahájení turnaje

                                 09:00 – 14:00      zápasy ve skupinách

                                 14:30                   slavnostní nástup čtvrtfinalistů

                                 14: 45                  čtvrtfinále – obě hřiště

                                                               semifinálová utkání - hřiště č. 1

                                                                utkání o třetí místo

                                                                finále

                                 18:00                   slavnostní vyhlášení výsledků turnaje

 

                                                                          Jiří Pavelka, ředitel turnaje

                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

 


               

1. ROČNÍK MEMORIÁLU  -  9.2.2008 - výsledky:

 

1. DPMK Košice      (M. Perun, P. Perun, Brutovský)

2. SK Liapor Karlovy Vary A     (Vanke, Dvořák, Kubín)

3. SK Šacung Benešov     (Doubrava,Kalas, Řehák)

4. Sportcentrum Cibulka     ( Bláha, Průcha, Voldřich)


5. - 8. TJ Sokol SDS EXMOST Modřice A     (Pelikán, Skřejpek, Topinka)

          TJ Sokol SDS EXMOST Modřice B     (Bubniak, Kop, Janeba)

          SK Bělá     (Petr, Remeš, Rožek D.)

          NK CLIMAX Vsetín     (Gebel, Zbrožek, Nezval)


Hráči TJ SPARTAK MSEM Přerov - určitě už letos konečně budou chtít postoupit do Play off

Zleva: Onřej Miklík, Jan Pavelka, Robin Doležel a Tomáš Miklík

Vlevo vzadu za Ondrou (v červenočerném) Jan Vanke - nejlepší hráč loňského turnaje.

 

Hráčí TJ SPARTAK MSEM Přerov - zleva Ondřej Miklík, Jan Pavelka, Robin Doležel, Tomáš Miklík 


 

HONEMSEM 2009 - Seznam přihlášek

 

 

 

 

 

Košice A

Martin PERUN , Patrik PERUN , Ján BRUTOVSKÝ

Košice B

Milan IŽOL , Ladislav STUPÁK , Štefan FORRAI

Hlohovec

Juraj ZWIRZINA , Peter HLINKA , Dušan IFKA

Modřice A

Pavel KOP , Petr SKŘEJPEK , Petr BUBNIAK

Modřice B

Jakub POSPÍŠIL , Petr TOPINKA

K.Vary A

Jan KUBÁT , Tomáš BÍBR , Zdeněk MUSIL

K.Vary B

Jakub MEDEK , Matěj MEDEK , Jakub VOPÁLENSKÝ

Vyškov

Jan KADĚRA , Milan KADĚRA , Martin MÜLLER

Žatec

Petr VOLDŘICH , Ondřej VÍT , Martin SPILKA

Solidarita Praha

Kamil PRŮCHA , Karel LÖFLER , Petr GULDA

Vsetín A

Aleš ZBROŽEK , Josef NEZVAL , Rudolf VICHTORA

Vsetín B

Lumír GEBEL, Dušan PADYŠÁK , Marek NOVOSAD

Český Brod
Radovan ŠIMEČEK , Jan VOKÁČ , Martin JANÍK , Jan SÝKORA

Prostějov

Tomáš PROCHÁZKA , Jakub KLAUDY , HUSAŘÍK

Kroměříž

Antonín KOČIČKA , Karel DOLEŽEL , Jaroslav SADIL

Přerov A

Jan PAVELKA , Ondřej MIKLÍK , Robin DOLEŽEL , Michal BLAŽEK

Přerov B

Jan ŠLÉZAR , Jan GOLDA , Tomáš ERTELT

Evropský výběr

Radek PELIKÁN , Michal KOKŠTEIN , Petr NADYMÁČEK

Zemětřesení

Jiří DOUBRAVA , Libor CHYTRA , Pavel JEŽDÍK

Peruti

David PERUTKA , František KALAS , Miroslav SACHL

 

 

 

 

 


 

NÁHRADNÍCI

 

 

   

 

 

   

Šamponci

Tomáš MIKULA, Zdeněk POBUDA, Jan KOHLER, Jakub NOVÁK

SK Slavia Orlová

        Radim DUDA

 

Prostějov

Jakub KLAUDY, Tomáš MIKLÍK, Tomáš DROBIL                  

 


 

 



 

 

 

                                               NENÍ ŠPATNÉ VĚDĚT

 

1. Družstva musí nastoupit k ceremoniálům a všem utkáním v jednotných dresech.

 

2. Pokud družstvo nenastoupí nejpozději do 5ti minut k vyhlášenému utkání, bude výsledek kontumován ve prospěch družstva, které bylo připraveno k jeho zahájení.

 

3. V průběhu základní části bude hráčům v restauraci v hale vydáno teplé jídlo za stravenky od pořadatele. Čas vydávání bude upřesněn na místě, je třeba si pohlídat vhodnou přestávku mezi utkáními.

 

4. Protesty – námitky může podat pouze kapitán, trenér, nebo vedoucí družstva nejpozději do 15 minut od události a doložit vkladem 100,- Kč. Protesty a námitky přijímá vedoucí turnaje Jan Holík.

 

5. Ve společných šatnách nenechávejte cenné věci, šatny zamykejte a klíče odevzdávejte službě u šaten.

 

6. Hráčům (a jejich doprovodu) je zajištěn odpočinkový prostor na vysunutých bočních tribunách ve středu haly.

 

7. V průběhu turnaje bude pořadatelem určeno a oznámeno příhodné místo, kde budou moci hráči doplnit okamžitý nedostatek vitamínů a energie (do vyčerpání zásob).

 

8. Peněžité ceny budou hráčům předány ve dvou etapách – první převezmou ceny poražení čtvrtfinalisté, semifinalisté pak na slavnostním vyhlášení výsledků turnaje.

 


   UPŘESNĚNÝ ČASOVÝ ROZPIS

 

OD DO  ČINNOSTI
7:30 8:15 Prezentace
8:15 8:45 Rozpis turnaje
8:45 9:00 ZAHAJOVACÍ NÁSTUP
9:00 15:00 ZÁPASY VE SKUPINÁCH
     
15:00 15:10 Slavnostní nástup čtvrtfinalistů
15:15 16:00 ČTVRTFINÁLE
16:00 16:10 Vyhlášení 5. - 8. místa
16:15 17:00 SEMIFINÁLE
17:00 17:15 Slosování vstupenek
17:15 17:40 O 3. MÍSTO
17:45 18:15 FINÁLE
18:20 18:30 VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ
    ANKETA - Osobnost turnaje 

 


 

Vyňato ze Zápisu z jednání organizačního výboru Memoriálu Pavla Holíka

bod III) – Nasazení do skupin – zpravodaj Honza Holík

- pořadatelé počítají s tím, že každá trojice si podá protest a tím získají 2000,- Kč (20 x 100,-) na rozvoj přerovského mládežnického nohejbalu (těmito protesty se nikdo nebude dále zabývat)

- pořadatelé se rozhodli, že si vypijí své kalíšky (hořkosti) do dna....(kdo se chce po turnaji přidat, nebude odmítnut)

- vedoucí turnaje – Honza Holík – provede preventivní motivaci hráčů, aby podávali přes kapitány, trenéry a vedoucí protesty (pak řekl „hlavně ať si po sobě uklidí....“)

Takže:

 

Skupina A

Košice A

Žatec

Vsetín A

Modřice B

Přerov B

 

Skupina B

Modřice A

Přerov A

Košice B

Prostějov

Vsetín B

 

Skupina C

Evropský výběr

Vyškov

Solidarita

Karlovy Vary B

Kroměříž

 

Skupina D

Zemětřesení

Karlovy Vary A

Peruti

Český Brod

Hlohovec


 

ROZPIS UTKÁNÍ VE SKUPINÁCH
                     
                     
HŘIŠTĚ U HLEDIŠTĚ   HŘIŠTĚ U ZDI
 
                     
Poř.   Dužstvo   Družstvo   Poř.   Dužstvo   Družstvo
1 sA5-sA2 Přerov B : Žatec   1 sB5-sB2 Vsetín B : Přerov A
2 sD5-sD2 Hlohovec : Karlovy Vary A   2 sC5-sC2 Kroměříž : Vyškov
3 sB4-sB1 Prostějov : Modřice A   3 sA4-sA1 Modřice B : Košice A
4 sC4-sC1 Karlovy Vary B : Evropský výběr   4 sD4-sD1 Český Brod : Zemětřesení
5 sA3-sA5 Vsetín A : Přerov B   5 sB3-sB5 Košice B : Vsetín B
6 sD3-sD5 Peruti : Hlohovec   6 sC3-sC5 Solidarita Praha : Kroměříž
7 sB2-sB4 Přerov A : Prostějov   7 sA2-sA4 Žatec : Modřice B
8 sC2-sC4 Vyškov : Karlovy Vary B   8 sD2-sD4 Karlovy Vary A : Český Brod
9 sA1-sA3 Košice A : Vsetín A   9 sB1-sB3 Modřice A : Košice B
10 sD1-sD3 Zemětřesení : Peruti   10 sC1-sC3 Evropský výběr : Solidarita Praha
11 sB4-sB5 Prostějov : Vsetín B   11 sA4-sA5 Modřice B : Přerov B
12 sC4-sC5 Karlovy Vary B : Kroměříž   12 sD4-sD5 Český Brod : Hlohovec
13 sA2-sA3 Žatec : Vsetín A   13 sB2-sB3 Přerov A : Košice B
14 sD2-sD3 Karlovy Vary A : Peruti   14 sC2-sC3 Vyškov : Solidarita Praha
15 sB5-sB1 Vsetín B : Modřice A   15 sA5-sA1 Přerov B : Košice A
16 sC5-sC1 Kroměříž : Evropský výběr   16 sD5-sD1 Hlohovec : Zemětřesení
17 sA3-sA4 Vsetín A : Modřice B   17 sB3-sB4 Košice B : Prostějov
18 sD3-sD4 Peruti : Český Brod   18 sC3-sC4 Solidarita Praha : Karlovy Vary B
19 sB1-sB2 Modřice A : Přerov A   19 sA1-sA2 Košice A : Žatec
20 sC1-sC2 Evropský výběr : Vyškov   20 sD1-sD2 Zemětřesení : Karlovy Vary A

 


  OFICIÁLNÍ VÝSLEDKOVÁ LISTINA - Pořadí Play off:
 
1. Košice A - Brutovský, M. Perun, P. Perun
2. Solidarita Praha - Gulda, Löfler, Průcha
3. Zemětřesení - Doubrava, Chytra, Ježdík
4. Modřice A - Kop, Skřejpek, Bubniak (od čtvrtfinále Lokoč)
 
5. - 8. Evropský výběr - Pelikán, Kokštein, Nadymáček
         Peruti - Perutka, Kalas, Sachl
         Přerov A - Doležel, Pavelka, O. Miklík (Blažek)
         Žatec - Voldřich, Vít, Spilka

 


Ve které věkové kategorii se nacházíte?
do 15-ti let
0
15 - 30 let
3
30 - 45 let
6
45 - 60 let
1
nad 60 let
1
(Váš hlas byl uložen.)
MSEMOlomoucký krajStatutární město PřerovCopoly - Samoadhezivní bandážeNejElektronika - Elektronika pro celou rodinuNejTablet - Tablety a příslušenstvíChutné dárkyMiklík ElektroinstalacePlanetGear s.r.o.PemapMofi s.r.o.Autoopravna Čestmír DlouhýLežákova autoškola Přerov
.: 11 online| Vygenerováno za 0.46843 sekund | © 2007, Nohejbal Přerov :.
.: Optimalizováno pro IExplorer 6.0, Mozilla FireFox 1.5, Opera 9.1 a rozlišení 1024x768/24 :.


Mediální partneři: