Nohejbal Přerov - Přerovský nohejbalový oddíl


VzpomínámeTomáš Miklík

 

 

 

Vážení nohejbalisté, vážení sportovní přátelé a přátelé nohejbalu, co nejsrdečněji Vás zveme na

tradiční turnaj v nohejbalu trojic (5. ročník), 3. ročník Memoriálu Pavla Holíka

 

HONEMSEM

 

sobota 6. února 2010

tenisová hala Přerov

 

 

Těšíme se na Vaši účast a na osobní setkání v tenisové hale v Přerově!


 


               

PROPOZICE 

 (základní - budou dopřesněny)

  

Pořadatel:              Oddíl nohejbalu TJ Spartak MSEM Přerov

 

Kontakt:                Jiří Pavelka - ředitel turnaje; mobil: +420 602 503 273;

                                                                               mail: pavelkaj@medialine.cz

                                Petr Nadymáček - organizační zajištění; mobil: +420 732 570 958

                                                                                   mail: petrnadymacek@seznam.cz

                            

Místo konání:         Přerov - tenisová hala TJ Spartak Přerov (U Tenisu 16, Přerov)

                                 (2 hřiště povrch Play-it)

 

                         mapa:    mapa přiblížená:

  

Termín konání:      sobota 6. února 2010

 

Účastníci turnaje:  ČR - účastníci soutěží řízených ČNS

                                 zahraniční - bez omezení

                                maximální počet - 20 trojic

 

Pravidla turnaje:   hraje se dle platných Pravidel nohejbalu  Českého nohejbalového svazu,      - hraje se na dva dopady míče, set končí 10. bodem

            - trojice musí nastoupit v jednotném sportovním úboru, v sestavách dle prezentace

            - v případě kontumace (skreč) je kontumován ve prospěch soupeře celý zápas

 

Hrací systém:         Základní část turnaje se hraje skupinovým systémem, každý s každým                     na 2 hrané sety, ve 4, 5-členných skupinách. O pořadí v základních skupinách           rozhoduje : 1. počet bodů; 2. vzájemný zápas (rozdíl setů , míčů); 3. rozdíl

            setů ze všech zápasů ve skupině; 4. rozdíl míčů ze všech zápasů ve skupině; 5. los.

 

            Další část turnaje (Play off) se hraje vyřazovacím K.O. systémem na 2 vítězné sety,

příp. 3. set od stavu 5:5.

Dvě nejlepší trojice z každé skupiny postupují do čtvrtfinále. ZMĚNA: Trojice umístěné na prvních místech skupin postupují přímo do čtvrtfinále. Trojice umístěné na druhých a třetích místech ve skupinách spolu sehrají vyřazovací utkání o postup do čtvrtfinále dle předem stanoveného pavouka. Čtvrtfinále se hraje vyřazovacím systémem na jeden zápas, vždy hrají proti sobě první trojice skupiny a vítěz duelu druhého a třetího místa skupiny.

Vítězové ze čtvrtfinále postupují do semifinále, hraného vyřazovacím systémem na jeden zápas.

Vítězové ze semifinále postupují do finále. Poražení ze semifinále sehrají zápas o 3.místo.

 

Nasazení:                 o nasazení jednotlivých trojic rozhodne pořadatel

 

Rozhodčí:                zajistí pořadatel

 

Přihlášky:               do pátku 5. 2. 2010 do 12.00

                                  kontakt:            Jiří Pavelka - pavelkaj@medialine.cz; 602 503 273

 

Prezentace:             6. 2. 2010 od 7:30 do 8:15 ve vstupním prostoru tenisové haly Přerov

 

Startovné:                390,- Kč / družstvo

                                 

Ceny:                       pohár pro vítěze a umístěné na 2. a 3. místě

                                 1. až 8. místo - finanční odměny

                                 1. místo 15.000,-

                                 2. místo  10.000,-

                                 3. místo   6.000,-

                                 4. místo   4.000,-

                                 5. až 8. místo - 1200,-

 

Občerstvení:             Zajištěno přímo v tenisové hale po celý den

                                   Oběd v restauraci tenisové haly

                                                           - jednotný pro všechny hráče - hradí pořadatel

                                  

 Ubytování:               na vlastní náklady

                                   - doporučujeme:

                                   Hotel zimní stadion, Přerov

                                   4 lůžkové pokoje se sprchou a WC,

                                  pro náročnější - Hotel Na Jižní Přerov

                                                             - Hotel FIT Přerov

                                   1 a 2 lůžkové pokoje,

                                   Lze zajistit na požádání v dostatečném předstihu

 

Časový program:     07:30 - 08:15       prezentace - recepce tenisové haly

 (předběžný)               08:15 - 08:45      rozpis turnaje

                                   08:50 - 09:00      zahájení turnaje

                                   09:00 - 14:00      zápasy ve skupinách

                                   14:30                   slavnostní nástup čtvrtfinalistů

                                   14: 45                  čtvrtfinále - obě hřiště

                                                               semifinálová utkání - hřiště č. 1

                                                                utkání o třetí místo

                                                                finále

                                   18:00                   slavnostní vyhlášení výsledků turnaje

 

 

                                                                                   Jiří Pavelka
                                                                                   Ředitel turnaje                             

Hráči TJ SPARTAK MSEM Přerov

Zleva: Onřej Miklík, Jan Pavelka, Robin Doležel a Tomáš Miklík

 

Hráčí TJ SPARTAK MSEM Přerov - zleva Ondřej Miklík, Jan Pavelka, Robin Doležel, Tomáš Miklík 


                                              

NENÍ ŠPATNÉ VĚDĚT

1. Družstva musí nastoupit k ceremoniálům a všem utkáním v jednotných dresech.

2. Pokud družstvo nenastoupí nejpozději do 5ti minut k vyhlášenému utkání, bude výsledek kontumován ve prospěch družstva, které bylo připraveno k jeho zahájení.

3. V průběhu základní části bude hráčům v restauraci v hale vydáno teplé jídlo za stravenky od pořadatele. Čas vydávání bude upřesněn na místě, je třeba si pohlídat vhodnou přestávku mezi utkáními.

4. Protesty – námitky může podat pouze kapitán, trenér, nebo vedoucí družstva nejpozději do 15 minut od události a doložit vkladem 100,- Kč. Protesty a námitky přijímá vedoucí turnaje Jan Holík.

5. Ve společných šatnách nenechávejte cenné věci, šatny zamykejte a klíče odevzdávejte službě u šaten.

6. Hráčům (a jejich doprovodu) je zajištěn odpočinkový prostor na vysunutých bočních tribunách ve středu haly.

7. V průběhu turnaje bude pořadatelem určeno a oznámeno příhodné místo, kde budou moci hráči doplnit okamžitý nedostatek vitamínů a energie (do vyčerpání zásob).

8. Peněžité ceny budou hráčům předány ve dvou etapách – první převezmou ceny poražení čtvrtfinalisté, semifinalisté pak na slavnostním vyhlášení výsledků turnaje.


 

Sestavy:
Košice: Martin Perun, Patrik Perun, Ján Brutovský
Konojedy: Jiří Doubrava, Martin Flekač, Pavel Ježdík
FCB Ostrava: Jakub Mrákava, Jan Ertelt, Jan Kubát
Modřice A: Pavel Kop, Martin Müller, Petr Bubniak
Modřice B: Jakub Pospíšil, Petr Topinka, Radek Pelikán
Karlovy Vary A: Jan Vanke, Tomáš Bíbr, Vladimír Babka
Karlovy Vary B: Jakub Medek , Matěj Medek, Tomáš Zrzavecký
Šacung: František Kalas, David Ešner,Ladislav Štěpař
Tábor: Petr Voldřich, Ondřej Vít, Martin Spilka
Žďár nad Sázavou: Martin Krátký, Jakub Klaudy, Milan Paul
Vsetín A: Lubomír Gebel, Josef Nezval, Aleš Zbrožek
Vsetín B: Marek Novosad, Rudolf Vichtora, Radim Olšák
Bělá: David Rožek, Martin Petr, Michal Remeš
Hlohovec: Dušan Ifka, Ondřej Kurka, Petr Gargulák
Kroměříž: Antonín Kočička, Karel Doležel, Petr Müller, Karel Dvorský
Přerov A: Jan Pavelka, Jan Šlezar, Tomáš Miklík
Přerov B: Vlastislav Dočekal, Jan Golda, Robin Doležel, Michal Blažek
Junioři ČR: Kristián Pacejka, Lukáš Rosenberk, Jan Valenta
Československo: Richard Makara, Petr Gulda, Martin Březina
Orlová: Radim Duda, Tomáš Mataszek, Jan Dorčák

 


 
Konečné pořadí základních skupin:
Skupina A: 1.Konojedy 2.Vsetín A, 3.Modřice A, 4.Přerov B, 5.Žďár nad Sázavou
Skupina B: 1.Šacung, 2.Modřice B, 3.Bělá, 4.Karlovy Vary B, 5.Hlohovec
Skupina C: 1. Československo, 2.Přerov A, 3.Karlovy Vary A, 4.Kroměříž, 5.Orlová
Skupina D: 1.Košice, 2.Ostrava, 3.Tábor, 4.Vsetín B, 5.Junioři ČR
 

 
Všechny podrobné výsledky jsou k nalezení ZDE.
 

 
Vitězem turnaje se stalo mužsto Košic.
Nejlepší hráč turnaje : Martin Perun - Košice
Osobnost turnaje: Richard Makara - Československo
Cena Pavla Holíka (věnuje MSEM): Jakub Mrákava - Ostrava
 

 
televizní záznam zde: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/410232400061005-nohejbal/

 



Jste člen přerovského nohejbalu?
ano
13
ne
4
(Váš hlas byl uložen.)
MSEMOlomoucký krajStatutární město PřerovCopoly - Samoadhezivní bandážeNejElektronika - Elektronika pro celou rodinuNejTablet - Tablety a příslušenstvíChutné dárkyMiklík ElektroinstalacePlanetGear s.r.o.PemapMofi s.r.o.Autoopravna Čestmír DlouhýLežákova autoškola Přerov
.: 15 online| Vygenerováno za 0.03502 sekund | © 2007, Nohejbal Přerov :.
.: Optimalizováno pro IExplorer 6.0, Mozilla FireFox 1.5, Opera 9.1 a rozlišení 1024x768/24 :.


Mediální partneři: