Nohejbal Přerov - Přerovský nohejbalový oddíl


VzpomínámeTomáš Miklík

 

 

Vážení nohejbalisté, vážení sportovní přátelé a přátelé nohejbalu, co nejsrdečněji Vás zveme na

tradiční turnaj v nohejbalu trojic (6. ročník), 4. ročník Memoriálu Pavla Holíka,

Evropský pohár - Tipgames Czech Open 2011,

turnaj hraný dle mezinárodních pravidel UNIF

 

HONEMSEM

 

sobota 19. února 2011

tenisová hala Přerov

 

Těšíme se na Vaši účast a na osobní setkání v tenisové hale v Přerově!

 

 


               

Propozice naleznete zde

 

 

 

 

About the tournament (EN)





Aktuální informace naleznete na oficiálních stránkách poháru - http://www.futnetopen.cz/



Skupiny
1 skupina po 6 účastnících
3 skupiny po 5 účastnících

 

Skupina A
1. – SK Šacung VHS Benešov 1947 „A“ (Ešner, Stejskal, Štěpař, Flaks)
2. – Szolnok (Pal, Ferencz, Pozderka, Vincze)
3. – TJ Spartak Čelákovice „A“ (Kolenský, Moc, Kaděra, Vrtiška)
4. – NK DPMK „B“ (Stupák, Galus, Žigala M.)
5. – TJ Sokol SDS EXMOST Modřice „B“ (Rosenberk, Zemánek, Muller)
6. – TJ Spartak MSEM Přerov „B“ (Šlézar, Doležel, Ertelt, Štefan)

 

Skupina B
1. – SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary „A“ (Vanke, Bíbr, Chytra, Medek M.)
2. – SKN Žatec (Vít O., Kop, Mrákava)
3. – TJ Spartak Čelákovice „B“ (Spilka, Frank, Flekač, Doucek)
4. – NK CLIMAX Vsetín  „C“ (Ifka, Olšák, Gargulák)
5. – NK Revúca (Kilík, Kozlík, Černota, Fabo)

 

Skupina C
1. – TJ Sokol SDS EXMOST Modřice „A“ (Pelikán, Topinka, Pospíšil)
2. – FT Riviera-Tigers (Grendjean, Mazza, Doubrava, Nobile)
3. – SK LIAPOR KARLOVY VARY „B“ (Medek J., Dvořák, Kokštein, Bláha)
4. – TJ Slavoj Český Brod (Vedral, Sýkora, Janík, Cibulka)
5. – NK CLIMAX Vsetín „B“ (Novosad, Vichtora, Nezval)

 

Skupina D
1. – NK DMPK „A“ (Makara, M. Perun, Ižol, Žigala J.)
2. – NK CLIMAX Vsetín „A“ (Perun P., Gebel, Zbrožek)
3. – SK Šacung VHS Benešov „B“ (Holub, Kadeřábek, Kalas, Řehák)
4. – TJ Spartak MSEM Přerov „A“ (Pavelka, Miklík O., Miklík T., Blažek)
5. – TJ AVIA Čakovice (Pachman, Macurek, Drobil, Poncar)

 

Pavouk
Po odehrání základních skupin se první umístěný v tabulce A a B zařadí do horní části pavouka. První umístěný v tabulce C a D se zařadí do dolní části pavouka.
Týmy na druhém místě po základních skupinách se budou losovat do pavouka.

 


 

Výsledky 

 

Zpráva z turnaje včetně podrobných výsledků zde

 

 

1. MÍSTO

Žatec Ondřej VÍT, Pavel KOP, Jakub MRÁKAVA

2. MÍSTO

Karlovy Vary A Jan VANKE, Tomáš BÍBR, Libor CHYTRA, Matěj MEDEK

3. MÍSTO

Šacung A David EŠNER, Petr STEJSKAL, Ladislav ŠTĚPAŘ, Lukáš FLAKS

4. MÍSTO

Vsetín A Patrik PERUN, Lumír GEBEL, Aleš ZBROŽEK

5. AŽ 8. MÍSTO

Košice A Richard MAKARA, Martin PERUN, Milan IŽOL, Jaroslav ŽIGALA

Riviera-Tigers Gilles GRENDJEAN, Grégoire MAZZA, Jiří DOUBRAVA, Massimo NOBILE

Modřice A Radek PELIKÁN, Petr TOPINKA, Jakub POSPÍŠIL

Košice B Marián ŽIGALA, Ladislav STUPÁK, Lukáš GABÁK

CENA PAVLA HOLÍKA PRO HRÁČE FINÁLE - věnuje MSEM

Žatec Jakub MRÁKAVA

  



Ve které věkové kategorii se nacházíte?
do 15-ti let
0
15 - 30 let
3
30 - 45 let
6
45 - 60 let
1
nad 60 let
1
(Váš hlas byl uložen.)
MSEMOlomoucký krajStatutární město PřerovCopoly - Samoadhezivní bandážeNejElektronika - Elektronika pro celou rodinuNejTablet - Tablety a příslušenstvíChutné dárkyMiklík ElektroinstalacePlanetGear s.r.o.PemapMofi s.r.o.Autoopravna Čestmír DlouhýLežákova autoškola Přerov
.: 32 online| Vygenerováno za 0.03209 sekund | © 2007, Nohejbal Přerov :.
.: Optimalizováno pro IExplorer 6.0, Mozilla FireFox 1.5, Opera 9.1 a rozlišení 1024x768/24 :.


Mediální partneři: