Nohejbal Přerov - Přerovský nohejbalový oddíl


VzpomínámeTomáš Miklík

HonemSem 2012 

 

 

Vážení nohejbalisté, vážení sportovní přátelé a přátelé nohejbalu, co nejsrdečněji Vás zveme na

tradiční turnaj v nohejbalu trojic (7. ročník), 5. ročník Memoriálu Pavla Holíka

 

HONEMSEM

 

sobota 18. února 2012

sportovní hala TJ Spartak Přerov

   

Těšíme se na Vaši účast a na osobní setkání v Přerově!

 

 




Pořadatel:           
Oddíl nohejbalu TJ Spartak MSEM Přerov

Kontakt:              
Jiří Pavelka - ředitel turnaje; mobil: +420 602 503 273;
                                mail: pavelkaj@medialine.cz         
Petr Nadymáček - organizační zajištění; mobil: +420 732 570 958
                                mail: petrnadymacek@seznam.cz
       

Místo konání:        

Přerov - tenisová hala TJ Spartak Přerov (U Tenisu 16, Přerov)

3 hřiště povrch Courtsol Comfort

 

                         mapa:    mapa přiblížená:

   
Termín konání:    
Sobota 18. února 2012

Účastníci turnaje: 
- ČR - účastníci soutěží řízených ČNS
- zahraniční - bez omezení
- maximální počet - 22 trojic

Přihlášky:             
do středy 15. 2. 2012 do 12.00
               kontakt: Petr Nadymáček - mobil: +420 732 570 958
                              mail: petrnadymacek@seznam.cz

Pravidla turnaje:   
- hraje se dle platných Pravidel nohejbalu Českého nohejbalového svazu
- hraje se na dva dopady míče, set končí 10. bodem, případný 3. rozhodující set se hraje od stavu 5:5
- trojice musí nastoupit v jednotném sportovním úboru, v sestavách dle prezentace
- v případě kontumace (skreč) je kontumován ve prospěch soupeře celý zápas

Hrací systém: 
- Základní část turnaje se hraje skupinovým systémem, každý s každým na 2 hrané sety, ve dvou 5ti a dvou 6ti-členných skupinách. O pořadí v základních skupinách rozhoduje: 1. počet bodů; 2. vzájemný zápas (rozdíl setů, míčů); 3. rozdíl míčů ze všech zápasů ve skupině; 4. los.
- Další část turnaje (Play off) se hraje vyřazovacím K.O. systémem na 2 vítězné sety, příp. 3. set od stavu 5:5.
- První trojice z každé skupiny postupují do čtvrtfinále přímo.
- Druhé a třetí trojice z každé skupiny postupují do „redukovaného osmifinále" (o druhénpostupové místo) hrané vyřazovacím systémem na jeden zápas při zařazení do předem stanoveného „postupového pavouka".
- Čtvrtfinálové dvojice tvoří vždy první postupující z každé skupiny a postupující z redukovaného osmifinále dle postupového pavouka.    
- Vítězové ze čtvrtfinále postupují do semifinále, hraného vyřazovacím systémem na jeden zápas.
- Vítězové ze semifinále postupují do finále. Poražení ze semifinále sehrají zápas o 3.místo.

Nasazení:              
- o nasazení jednotlivých trojic rozhodne pořadatel
- označení základních skupin (A, B, C, D) určí losování
- pořadatel použije při nasazení maximálně 2 „divoké karty"

Rozhodčí:              
Rozhodčí s platnou licencí ČNS

Prezentace:            
18. 2. 2012 od 7,00 do 8:00 h v recepci Sportovní haly TJ Spartak Přerov

Startovné:
              
390  Kč / 1 sestavu
                                  
Ceny:                       
- 1. až 8. místo - finanční odměny
    1. místo           12.000,- Kč, nebo 480 Euro
    2. místo             9.000,- Kč, nebo 360 Euro
    3. místo             6.000,- Kč, nebo 240 Euro
    4. místo             3.000,- Kč, nebo 120 Euro
    5. až 8. místo     1.250,- Kč, nebo 50 Euro

Občerstvení:            
Zajištěno přímo v tenisové hale po celý den.
Pořadatel hradí: - oběd v restauraci tenisové haly - jednotný pro všechny hráče    
                                        
Ubytování :      
na vlastní náklady
- doporučujeme: - Hotel FIT Přerov - rezervovány 2 lůžkové pokoje     
- zahraniční účastníci - Hotel FIT Přerov - ubytování se snídaní z pátku na sobotu a ze soboty na neděli hradí pořadatel

Časový program:    
07:00 - 08:00      prezentace - recepce tenisové haly
08:10 - 08:25      zahájení turnaje - slavnostní nástup
08:30 - 14:30      zápasy ve skupinách
14:30 - 15: 45    redukované osmifinále
15:50 - 16:00     slavnostní nástup čtvrtfinalistů
16:05 - 17:00     čtvrtfinále
17:00 - 18:00     semifinálová utkání   
18:00 - 18:15     vyhlášení 5. - 8. místa                          
18:15 - 18:40     utkání o třetí místo
18:45 - 19:15     finále
19:20 - 19: 35    slavnostní vyhlášení výsledků turnaje
 
 
Jiří Pavelka              
Ředitel turnaje          
 

 
NASAZENÍ 
ke 12.2.12
 
ŽATEC  (obhájci)   Ondřej VÍT, Jakub MRÁKAVA, Pavel KOP
KONOJEDY            Jiří DOUBRAVA, Ondřej PACHMAN, Pavel JEŽDÍK
MODŘICE A           Radek PELIKÁN, Petr TOPINKA, Petr GULDA
VSETÍN A              Patrik PERUN, Ján BRUTOVSKÝ, Lumír GEBEL

MODŘICE B            Jakub POSPÍŠIL, Martin MÜLLER, Lukáš ROSENBERK
KARLOVY VARY A  Karel BLÁHA st., Mical KOKŠTEIN, Tomáš BÍBR, Karel BLÁHA ml.
ŠACUNG                 František KALAS, David EŠNER, Ladislav ŠTĚPAŘ
ČELÁKOVICE A      Martin SPILKA, Marek VEDRAL, FRANK

KARLOVY VARY B   Jakub MEDEK, Matěj MEDEK, Libor CHYTRA, Vlastimil KUBÍN ml.
ČELÁKOVICE B       Jan KADĚRA, Michal KOLENSKÝ,  VRTIŠKA
VSETÍN B                Josef NEZVAL, Marek NOVOSAD, VICHTORA
PŘEROV A               Jan PAVELKA, Robin DOLEŽEL, Jakub KLAUDY

HLOHOVEC             Dušan IFKA, Jaroslav IFKA, Peter LOSKOT, Matuš RÁCIK
NK REVÚCA            Ján KILÍK, Peter KOZLÍK, Milan ČERNOTA, Daniel SZILÁGYI
Č.Budějovice          Petr VOLDŘICH, MUSIL, Ondřej MATĚJKA
PŘEROV B              Tomáš MIKLÍK, Jan ŠLÉZAR, Michal BLAŽEK 

OSTRAVA               Ondřej CIBULKA, Tomáš MACUREK, Jan ERTELT
BĚLÁ                      David ROŽEK, Jiří KAPITOLA, REMEŠ
KAC KOŠICE           Michal BERTKO, Igor HULÍN, Samuel BERTKO, Lukáš FROLOV, Ladislav BERTKO
BLOKERS LODŽ      Michał KLOSINSKI, Marcin SKRYDALEWICZ, Łukasz FRYCZAK
ŽĎÁR n.S.               Martin KRÁTKÝ, Milan PAUL, Aleš VRABEC
Otrokovice              Pavel HOLÍK, Ladislav BRSLICA, Jaroslav URUBA

Náhradníci v pořadí:
Orlová                  T.MIKULA, Jar.ZBREHA, Mir.ZBREHA
Č.Budějovice B     Petr VOLDŘICH
Bělá B                   ČERVINKA, RABAS, GOLDA, KAŠPAR
Vsetín C                OLŠÁK, GARGULÁK, ZBROŽEK
 

 
Rozlosování do skupin:
A- Modřice A, Karlovy Vary A, Vsetín B, Přerov B, KAC Košice, Blokers Lodž
B - Konojedy, Čelákovice A, Přerov A, NK Revůca, Ostrava
C - Žatec (obhájci), Šacung, Karlovy Vary B, Hlohovec, Žďár n.S.
D - Vsetín A, Modřice B, Čelákovice B, Bělá, Č. Budějovice, Otrokovice- Pavel Holík team
 

 
Výsledky

Skupiny

Vsetín B - Blokers Lodž 2:0 (10:4, 10:6)
Ostrava - Čelákovice A 1:1 (10:9, 9:10)
Žďár n. S. - Šacung 0:2 (3:10, 6:10)
Čelákovice B - Otrokovice 2:0 (10:4, 10:4)
KAC Košice - Modřice A 0:2 (5:10, 6:10)
NK Revúca - Konojedy 1:1 (4:10, 10:7)
Hlohovec - Žatec 0:2 (6:10, 7:10)
Č. Budějovice - Vsetín A 0:2 (3:10, 6:10) 

Karlovy Vary A - Přerov B 1:1 (9:10, 10:7)
Přerov A - Ostrava 0:2 (7:10, 9:10)
Karlovy vary B - Žďár n. S. 2:0 (10:3, 10:4)
Modřice B - Bělá 2:0 (10:6, 10:9)
Blokers Lodž - Modřice A 0:2 (3:10, 5:10)
Čelákovice A - NK Revúca 2:0 (10:8, 10:8)
Šacung - Hlohovec 2:0 (10:7, 10:7)
Otrokovice - Vsetín A 0:2 (3:10, 3:10)

Karlovy Vary A - Vsetín B 2:0 (10:7, 10:8)
Konojedy - Přerov A 2:0 (10:9, 10:5)
Žatec - Karlovy Vary B 2:0 (10:8, 10:7)
Modřice B - Čelákovice B 2:0 (10:5, 10:5)
Přerov B - KAC Košice 2:0 (10:7, 10:4)
NK Revúca - Ostrava 0:2 (7:10, 9:10)
Hlohovec - Žďár n. S. 2:0 (10:7, 10:7)
Bělá - Č. Budějovice 1:1 (10:6, 5:10) 

Blokers Lodž - Karlovy Vary A 0:2 (4:10, 7:10)
Čelákovice A - Přerov A 2:0 (10:6, 10:7)
Šacung - Karlovy Vary B 0:2 (8:10, 7:10)
Otrokovice - Modřice B 1:1 (3:10, 10:9)
Modřice A - Přerov B 2:0 (10:4, 10:5)
Ostrava - Konojedy 0:2 (4:10, 8:10)
Žďár n. S. - Žatec 0:2 (9:10, 4:10)
Vsetín A - Bělá 2:0 (10:7, 10:2) 

Vsetín B - KAC Košice 1:1 (10:4, 4:10)
Přerov A - NK Revúca 1:1 (10:7, 7:10)
Čelákovice B - Č. Budějovice 2:0 (10:9, 10:8)
Přerov B - Blokers Lodž 2:0 (10:9, 10:2)
Konojedy - Čelákovice A 2:0 (10:7, 10:5)
Karlovy Vary B - Hlohovec 2:0 (10:7, 10:9)
Čelákovice B - Č. Budějovice 2:0 (10:9, 10:8)
Přerov B - Blokers Lodž 2:0 (10:9, 10:2)
Konojedy - Čelákovice A 2:0 (10:7, 10:5)
Žatec - Šacung 0:2 (5:10, 6:10)
Bělá - Otrokovice 2:0 (10:4, 10:8)
Karlovy vary A - KAC Košice 1:1 (10:8, 6:10) 

Modřice B - Č. Budějovice 2:0 (10:5, 10:5)
Modřice A - Vsetín B 2:0 (10:5, 10:7)
Vsetín A - Čelákovice B 1:1 (8:10, 10:4) 

KAC Košice - Blokers Lodž 1:1 (10:4, 9:10)

Č. Budějovice - Otrokovice 2:0 (10:6, 10:4)
Vsetín B - Přerov B 2:0 (10:8, 10:6)
Čelákovice B - Bělá 1:1 (10:6, 8:10)
Modřice A - Karlovy Vary A 1:1 (10:5, 5:10)
Vsetín A - Modřice B 2:0 (10:6, 10:6) 

 

Konečné výsledky skupin

Skupina A:

1. Modřice A 9:1 (95:54)
2. Karlovy Vary A 7:3 (88:78)
3. Vsetín B 5:5 (81:78)
4. Přerov B 5:5 (82:79)
5. KAC Košice 3:7 (73:84)
6. Blokers Lodž 1:9 (54:99)  

Skupina B:

1. Konojedy 7:1 (77:52)
2. Čelákovice A 5:3 (71:68)
3. Ostrava 5:3 (71:71)
4. NK Revúca 2:6 (63:74)
5. Přerov A 1:7 (60:77) 

Skupina C:

1. Šacung 6:2 (75:54)
2. Karlovy Vary B 6:2 (75:58)
3. Žatec 6:2 (71:61)
4. Hlohovec 2:6 (63:74)
5. Žďár nad Sázavou 0:8 (43:80)

Skupina D:

1. Vsetín A 9:1 (98:50)
2. Modřice B 7:3 (91:68)
3. Čelákovice B 6:4 (82:79)
4. Bělá 4:6 (75:86)
5. Č. Budějovice 3:7 (72:85)
6. Otrokovice 1:9 (49:99)

 

Play off
Žatec - Modřice B 0:2 (5:10, 7:10)
Karlovy Vary B - Čelákovice B 2:1 (8:10, 10:5, 10:9)
Vsetín B - Čelákovice A 0:2 (8:10, 6:10)
Karlovy Vary A - Ostrava 1:2 (8:10, 10:6 6:10) 

 

Čtvrtfinále

Modřice A - Modřice B 0:2 (7:10, 9:10)
Karlovy Vary B - Konojedy 2:1 (10:7, 4:10, 10:8)
Šacung - Čelákovice A 2:1 (3:10, 10:9, 10:8
Ostrava - Vsetín A 1:2 (7:10, 10:8,10:7) 

 

Semifinále

Modřice B - Karlovy Vary B 2:1 (8:10, 10:7, 10:9)
Šacung - Vsetín A 0:2 (9:10, 7:10) 

 

Utkání o 3. místo
Šacung - Karlovy Vary B (8:10; 10:5; 8:10)
Finále
Modřice B - Vsetín A 1:2 (6:10, 10:6, 9:10) 



Ve které věkové kategorii se nacházíte?
do 15-ti let
0
15 - 30 let
4
30 - 45 let
6
45 - 60 let
1
nad 60 let
1
(Váš hlas byl uložen.)
MSEMOlomoucký krajStatutární město PřerovCopoly - Samoadhezivní bandážeNejElektronika - Elektronika pro celou rodinuNejTablet - Tablety a příslušenstvíChutné dárkyMiklík ElektroinstalacePlanetGear s.r.o.PemapMofi s.r.o.Autoopravna Čestmír DlouhýLežákova autoškola Přerov
.: 4 online| Vygenerováno za 0.07063 sekund | © 2007, Nohejbal Přerov :.
.: Optimalizováno pro IExplorer 6.0, Mozilla FireFox 1.5, Opera 9.1 a rozlišení 1024x768/24 :.


Mediální partneři: