Nohejbal Přerov - Přerovský nohejbalový oddíl


VzpomínámeTomáš Miklík

HonemSem 2016 

 

 

Vážení nohejbalisté, vážení sportovní přátelé a přátelé nohejbalu, co nejsrdečněji Vás zveme na

tradiční turnaj v nohejbalu trojic, 9. ročník Memoriálu Pavla Holíka

 

HONEMSEM

 

sobota 6. února 2016

sportovní hala TJ Spartak Přerov

   

Těšíme se na Vaši účast a na osobní setkání v Přerově!

 

 



PROPOZICE
 


Pořadatel:           
Oddíl nohejbalu TJ Spartak MSEM Přerov

Kontakt:              
Jiří Pavelka - ředitel turnaje; mobil: +420 602 503 273;
                                mail: pavelkaj@medialine.cz         
Petr Nadymáček - organizační zajištění; mobil: +420 732 570 958
                                mail: petrnadymacek@seznam.cz
       

Místo konání:        

Přerov - tenisová hala TJ Spartak Přerov (U Tenisu 16, Přerov)

3 hřiště povrch Courtsol Comfort

 

            mapa:    mapa přiblížená: 

   
Termín konání:    
Sobota 6. února 2016

Účastníci turnaje: 
- ČR - účastníci soutěží řízených ČNS
- zahraniční - bez omezení
- maximální počet - 20 trojic 

Přihlášky:             
do středy 3. 2. 2016 do 12:00 
               kontakt: Petr Nadymáček - mobil: +420 732 570 958
                              mail: petrnadymacek@seznam.cz

Pravidla turnaje:   
- hraje se dle platných Pravidel nohejbalu Českého nohejbalového svazu
- hraje se na dva dopady míče, set končí 10. bodem, případný 3. rozhodující set se hraje od stavu 5:5
- trojice musí nastoupit v jednotném sportovním úboru, v sestavách dle prezentace
- v případě kontumace (skreč) je kontumován ve prospěch soupeře celý zápas

Hrací systém: 
- Základní část turnaje se hraje skupinovým systémem, každý s každým na 2 hrané sety, ve čtyřech 5ti-členných skupinách. O pořadí v základních skupinách rozhoduje: 1. počet bodů; 2. vzájemný zápas (rozdíl setů, míčů); 3. rozdíl míčů ze všech zápasů ve skupině; 4. los.
- Další část turnaje (Play off) se hraje vyřazovacím K.O. systémem na 2 vítězné sety, příp. 3. set od stavu 5:5.
- První trojice z každé skupiny postupují do čtvrtfinále přímo.
- Druhé a třetí trojice z každé skupiny postupují do „redukovaného osmifinále" (o druhénpostupové místo) hrané vyřazovacím systémem na jeden zápas při zařazení do předem stanoveného „postupového pavouka". 
- Čtvrtfinálové dvojice tvoří vždy první postupující z každé skupiny a postupující z redukovaného osmifinále dle postupového pavouka.    
- Vítězové ze čtvrtfinále postupují do semifinále, hraného vyřazovacím systémem na jeden zápas. 
- Vítězové ze semifinále postupují do finále. Poražení ze semifinále sehrají zápas o 3.místo.

Nasazení:              
- o nasazení jednotlivých trojic rozhodne pořadatel
- pořadatel použije při nasazení maximálně 2 „divoké karty"

Rozhodčí:              
Rozhodčí s platnou licencí ČNS

Prezentace:            
6. 2. 2016 od 8:00h do 8:40h v recepci Sportovní haly TJ Spartak Přerov

Startovné:
              
600,-  Kč / 1 sestava
                                   
Ceny:                       
- 1. až 8. místo - finanční odměny
    1. místo           12.000,- Kč 
    2. místo             9.000,- Kč
    3. místo             6.000,- Kč
    4. místo             3.000,- Kč
    5. až 8. místo     1.200,- Kč

Občerstvení:            
Zajištěno přímo v tenisové hale po celý den.
Pořadatel hradí:
- oběd v restauraci tenisové haly - jednotný pro všechny hráče  
- pro hráče v hale – pitný režim, vitaminy, „rychlé cukry“ 
                                         
Ubytování :      
na vlastní náklady
- doporučujeme: - Hotel FIT Přerov - rezervovány 2lůžkové pokoje, vzdálenost 300m (chůze) od Sportovní haly    

Časový program:    
08:00 - 08:40 prezentace – recepce tenisové haly
08:45 – 08:55 zahájení turnaje – slavnostní nástup
09:00 – 13:00 zápasy ve skupinách
13:00 – 14:00 redukované osmifinále
14:05 – 14:15 slavnostní nástup čtvrtfinalistů
14:15 – 15:15 čtvrtfinále
15:20 – 16:20 semifinálová utkání
16:20 – 16:30 vyhlášení 5. – 8. místa
16:30 – 17:00 utkání o třetí místo
17:05 – 17:40 finále
17:45 – 18:00 slavnostní vyhlášení výsledků turnaje 
 
 
Jiří Pavelka               
Ředitel turnaje          
  
 




SESTAVY
 
1.  ŽATEC (Kop, Vít O., Mrákava)
2.  VSETÍN „A (Brutovský, Vichtora, Stupák)
3.  VSETÍN „B“ (Belko, Plachý, Vala)
4.  VSETÍN 3XL (Nezval, Mikula, Kawoluk)
5.  MODŘICE „A“ (Pelikán, Pospíšil, Rosenberk)
6.  MODŘICE „B“ (Gulda T., Novotný, Halva)
7.  KARLOVY VARY  „A“  (Vanke, Bíbr, Medek M.)
8.  KARLOVY VARY  „B“  (Medek J., Kubín R., Kubín Vl. ml.)
9.  ČESKÉ BUDĚJOVICE „A“ (Chalupa, Musil, Fík, Matějka)
10. ČESKÉ BUDĚJOVICE „B“ (Šafránek, Zrna, Bělík)
11. PŘEROV „A“ (Pavelka, Miklík O., Miklík T.)
12. PŘEROV „B“ (Štefan, Zvoníček, Lokoč)
13. PŘEROV „C“ (Blažek, Bergmann, Doležel)
14. NK REVÚCA (Černota, Hudák, Zubák, Samko)
15. Sokol PROSTĚJOV  „A“ (Valenta, Husařík, Ftačník)
16. Sokol PROSTĚJOV  „B“ (Matkulčík, Roba, Příhoda)
17. VSETÍN „C“ (Tomek M., Tomek S., Hyžák)
 





 ROZLOSOVÁNÍ DO SKUPIN 
 
 
  Skupina A   Skupina B
  KARLOVY VARY  „A“   MODŘICE „A“
  PŘEROV „A“   VSETÍN „B“
  VSETÍN 3XL   PROSTĚJOV  „A“
  MODŘICE „B“   ČESKÉ BUDĚJOVICE „B“
       
       
  Skupina C   Skupina D
  ŽATEC    ČESKÉ BUDĚJOVICE „A“
  VSETÍN „A   KARLOVY VARY  „B“ 
  PŘEROV „B“   NK REVÚCA
  PROSTĚJOV  „B“   PŘEROV „C“
       VSETÍN „C“ 

 





VÝSLEDKY
 
Zápasy ve skupinách:
Karlovy Vary B - Vsetín C 1:1 10-5 8-10
Modřice A - České Budějovice B 2:0 10-3 10-6
Karlovy Vary A - Modřice B 1:1 10-6 6-10
České Budějovice A - Přerov C 2:0 10-9 10-9
Žatec - Prostějov B 2:0 10-4 10-8
Přerov A - Vsetín 3XL 0:2 9-10 8-10
Vsetín A - Přerov B 2:0 10-3 10-4
NK Revuca - Vsetín C 0:2 6-10 7-10
Prostějov A - České Budějovice B 2:0 10-6 10-4
Karlovy Vary B - Přerov C 0:2 9-10 4-10
Karlovy Vary A - Vsetín 3XL 1:1 4-10 10-4
Modřice A - Vsetín B 1:1 10-6 8-10
Přerov A - Modřice B 2:0 10-7 10-7
České Budějovice A - NK Revuca 2:0 10-6 10-4
Žatec - Přerov B 2:0 10-9 10-7
Vsetín B - České Budějovice B 1:1 9-10 10-4
Vsetín A - Prostějov B 2:0 10-8 10-8
Přerov C - Vsetín C 0:2 8-10 7-10
Modřice A - Prostějov A 2:0 10-6 10-5
Karlovy Vary A - Přerov A 1:1 10-2 9-10
Č. Budějovice A - Karlovy Vary B 2:0 10-1 10-8
Vsetín 3XL - Modřice B 0:2 9-10 7-10
Žatec - Vsetín A 2:0 10-7 10-9
NK Revuca - Přerov C 0:2 4-10 5-10
Č. Budějovice A - Vsetín C 2:0 10-7 10-6
Vsetín B - Prostějov A 1:1 10-5 7-10
Přerov B - Prostějov B 0:2 4-10 6-10
Karlovy Vary B - NK Revuca 2:0 10-5 10-6

 
Redukované osmifinále:
Prostějov B - Vsetín C 0:2 7-10, 6-10
Vsetín A - Přerov C 2:0 10-8, 10-4
Modřice B - Vsetín B 1:2 8-10,10-8,8-10
Vsetín 3XL - Prostějov A 1:2 8-10,10-8,9-10
 
Čtvrtfinále:
Karlovy Vary A - Vsetín C 2:0 10-4, 10-7
Vsetín A - Modřice A 0:2 4-10, 4-10
Žatec - Vsetín B 2:0 10-6, 10-5
Č. Budějovice A - Prostějov A 2:0 10-5, 10-6
 
Semifinále:
Karlovy Vary A - Modřice A 2:1 7-10,10-8,10-7
Žatec - České Budějovice A 1:2 7-10, 10-5, 8-10
 
O třetí místo:
Modřice A - Žatec 2:0 10-8, 10-6
 
Finále:
Karlovy Vary - České Budějovice A 2-0 10-6, 10-6


Ve které věkové kategorii se nacházíte?
do 15-ti let
0
15 - 30 let
3
30 - 45 let
5
45 - 60 let
1
nad 60 let
1
(Váš hlas byl uložen.)
MSEMOlomoucký krajStatutární město PřerovCopoly - Samoadhezivní bandážeNejElektronika - Elektronika pro celou rodinuNejTablet - Tablety a příslušenstvíChutné dárkyMiklík ElektroinstalacePlanetGear s.r.o.PemapMofi s.r.o.Autoopravna Čestmír DlouhýLežákova autoškola Přerov
.: 10 online| Vygenerováno za 0.03726 sekund | © 2007, Nohejbal Přerov :.
.: Optimalizováno pro IExplorer 6.0, Mozilla FireFox 1.5, Opera 9.1 a rozlišení 1024x768/24 :.


Mediální partneři: