Nohejbal Přerov - Přerovský nohejbalový oddíl


VzpomínámeTomáš Miklík

 

Vážení nohejbalisté, vážení sportovní přátelé a přátelé nohejbalu, co nejsrdečněji Vás zveme na


tradiční turnaj v nohejbalu trojic, 10. ročník Memoriálu Pavla Holíka

 

HONEMSEM

 

sobota 11. února 2017

sportovní hala TJ Spartak Přerov

   

Těšíme se na Vaši účast a na osobní setkání v Přerově!

 

HonemSem 2017 

 



PROPOZICE
 


Pořadatel:           
Oddíl nohejbalu TJ Spartak MSEM Přerov

Kontakt:              
Jiří Pavelka - ředitel turnaje; mobil: +420 602 503 273;
                                mail: pavelkaj@medialine.cz         
Petr Nadymáček - organizační zajištění; mobil: +420 732 570 958
                                mail: petrnadymacek@seznam.cz
       

Místo konání:        

Přerov - tenisová hala TJ Spartak Přerov (U Tenisu 16, Přerov)

3 hřiště povrch Courtsol Comfort

 

            mapa:    mapa přiblížená: 

   
Termín konání:    
Sobota 11. února 2017

Účastníci turnaje: 
- ČR - účastníci soutěží řízených ČNS
- zahraniční - bez omezení
- maximální počet - 20 trojic 

Přihlášky:             
do středy 8. 2. 2016 do 12:00 
               kontakt: Petr Nadymáček - mobil: +420 732 570 958
                              mail: petrnadymacek@seznam.cz

Pravidla turnaje:   
- hraje se dle platných Pravidel nohejbalu Českého nohejbalového svazu
- hraje se na dva dopady míče, set končí 10. bodem, případný 3. rozhodující set se hraje od stavu 5:5
- trojice musí nastoupit v jednotném sportovním úboru, v sestavách dle prezentace
- v případě kontumace (skreč) je kontumován ve prospěch soupeře celý zápas

Hrací systém: 
- Základní část turnaje se hraje skupinovým systémem, každý s každým na 2 hrané sety, ve čtyřech 5ti-členných skupinách. O pořadí v základních skupinách rozhoduje: 1. počet bodů; 2. vzájemný zápas (rozdíl setů, míčů); 3. rozdíl míčů ze všech zápasů ve skupině; 4. los.
- Další část turnaje (Play off) se hraje vyřazovacím K.O. systémem na 2 vítězné sety, příp. 3. set od stavu 5:5.
- První trojice z každé skupiny postupují do čtvrtfinále přímo.
- Druhé a třetí trojice z každé skupiny postupují do „redukovaného osmifinále" (o druhénpostupové místo) hrané vyřazovacím systémem na jeden zápas při zařazení do předem stanoveného „postupového pavouka". 
- Čtvrtfinálové dvojice tvoří vždy první postupující z každé skupiny a postupující z redukovaného osmifinále dle postupového pavouka.    
- Vítězové ze čtvrtfinále postupují do semifinále, hraného vyřazovacím systémem na jeden zápas. 
- Vítězové ze semifinále postupují do finále. Poražení ze semifinále sehrají zápas o 3.místo.

Nasazení:              
- o nasazení jednotlivých trojic rozhodne pořadatel
- pořadatel použije při nasazení maximálně 2 „divoké karty"

Rozhodčí:              
Rozhodčí s platnou licencí ČNS

Prezentace:            
6. 2. 2016 od 8:00h do 8:40h v recepci Sportovní haly TJ Spartak Přerov

Startovné:
              
600,-  Kč / 1 sestava
                                   
Ceny:                       
- 1. až 8. místo - finanční odměny
    1. místo           12.000,- Kč 
    2. místo             9.000,- Kč
    3. místo             6.000,- Kč
    4. místo             3.000,- Kč
    5. až 8. místo     1.200,- Kč

Občerstvení:            
Zajištěno přímo v tenisové hale po celý den.
Pořadatel hradí:
- oběd v restauraci tenisové haly - jednotný pro všechny hráče  
- pro hráče v hale – pitný režim, vitaminy, „rychlé cukry“ 
                                         
Ubytování :      
na vlastní náklady
- doporučujeme: - Hotel FIT Přerov - rezervovány 2lůžkové pokoje, vzdálenost 300m (chůze) od Sportovní haly    

Časový program:    
08:00 - 08:40 prezentace – recepce tenisové haly
08:45 – 08:55 zahájení turnaje – slavnostní nástup
09:00 – 13:00 zápasy ve skupinách
13:00 – 14:00 redukované osmifinále
14:05 – 14:15 slavnostní nástup čtvrtfinalistů
14:15 – 15:15 čtvrtfinále
15:20 – 16:20 semifinálová utkání
16:20 – 16:30 vyhlášení 5. – 8. místa
16:30 – 17:00 utkání o třetí místo
17:05 – 17:40 finále
17:45 – 18:00 slavnostní vyhlášení výsledků turnaje 
 
 
Jiří Pavelka               
Ředitel turnaje          

  

SESTAVY
 
1) Holice B - 13 Mrákava Jakub 10 Červinka Martin 14 Voříšek Dušan
2) Zemětřesení - 11 Doubrava Jiří, 3 Chytra Libor, 23 Ježdík Pavel         
3) K.Vary B - 11 Svoboda Daniel, 13 Kubín Radim, 7 Kubín Vlastimil
4) Přerov C - 19 Kočička Antonín, 29 Šilhavý Jakub, 17 Zvoníček Jiří
5) Modřice A - 20 Pospíšil Jakub, 13 Muller Martin, 8 Rosenberk Lukáš
6) Vsetín B - 61 Chalupa Jan, 14 Gargulák Petr, 3 Plachý Michal
7) Prostějov A - 2 Ftáčník Jakub, 43 Novotný Ivo, 3 Roba Tomáš
8) Přerov B - 48 Doležel Robin, 28 Lokoč Filip, 27 Blažek Michal
9) Zbečník - 6 Řehák Martin, 2 Andrýs Jan, 13 Vlach Lukáš
10) K.Vary A - 6 Medek Jakub, 9 Medek Matěj, 12 Hron Karel
11) Holice A - 12 Kop Pavel, 17 Paul Milan, 16 Líbal Marek
12) Přerov A - 6 Miklík Tomáš, 11 Štefan Jan, 12 Bergman Lukáš         
13) Start - 8 Tůma Daniel, 1 Bálek Ondřej, 10 Čedina Filip
14) Vsetín A - 35 Brutovský Ján, 17 Gebel Lumír, 34 Tomek Miroslav
15) Modřice B - 6 Pelikán Radek, 9 Topinka Petr, 25 Pavelka Jan
16) Vsetín XXXL - 18 Nezval Josef, 67 Mikula Tomáš, 71 Kawulok Martin
17) Trnava - 9 Foro Peto, 7 Loskot Rado, 16 Ifka Dušan
18) Prostějov B - 30 Deutsch Martin, 8 Klaudy Jakub, 5 Matkulčík Jan
 


 ROZLOSOVÁNÍ DO SKUPIN 
 
 
  Skupina A   Skupina B
  Holice B   Modřice A
  Zemětřesení   Vsetín B
  K.Vary B   Prostějov A
  Přerov C   Přerov B
      Zbečník
       
  Skupina C   Skupina D
  K.Vary A   Vsetín A
  Holice A   Modřice B 
  Přerov A   Vsetín XXXL
  Start   Trnava
      Prostějov B 
 
 

 
VÝSLEDKY
 
Zápasy ve skupinách:
 
Zemětřesení - Přerov C 2-0(10-5,10-7)
Vsetín B - Zbečník 2-0(10-7,10-6)
Holice A - Start 1-1(10-7,9-10)
Modřice A - Přerov B 2-0(10-2,10-4)
Modřice B - Prostějov B 1-1(10-9,9-10)
Holice B - K.Vary B 2-0(10-2,10-6)
Vsetín A - Trnava 2-0(10-6,10-8)
Přerov A - Start 1-1(10-4,8-10)
Prostějov A - Zbečník 1-1(7-10,10-5)
Vsetín XXXL-Prostějov B 0-2(6-10,9-10)
Zemětřesení - K.Vary B 2-0(10-7,10-7)
Vsetín B - Přerov B 2-0(10-3,10-8)
Modřice A - Prostějov A 2-0(10-6,10-7)
Modřice B - Trnava 2-0(10-3,10-1)
K.Vary A - Přerov A 2-0(10-6,10-8)
Vsetín A - Vsetín XXXL 2-0(10-6,10-7)
K.Vary B - Přerov C 2-0(10-6,10-9)
Přerov B - Zbečník 0-2(4-10,4-10)
Trnava - Prostějov B 1-1(6-10,10-7)
Modřice A - Vsetín B 2-0(10-5,10-7)
K.Vary A - Holice A 2-0(10-9,10-4)
Holice B - Zemětřesení 2-0(10-9,10-7)
Vsetín A - Modřice B 1-1(2-10,10-5)
Prostějov A - Přerov B 2-0(10-4,10-2)
Holice B - Přerov C 2-0(10-7,10-6)
Vsetín XXXL - Trnava 2-0(10-8,10-8)
K.Vary A - Start 1-1(10-6,9-10)
Vsetín A - Prostějov B 1-1(8-10,10-7)
Modřice A - Zbečník 2-0(10-4,10-6)
Vsetín B - Prostějov A 1-1(10-6,8-10)
Holice A - Přerov A 2-0(10-8,10-6)
Modřice B - Vsetín XXXL 2-0(10-6,10-3) 

 
Redukované osmifinále:
 
Start - Vsetín A 0-2(7-10,9-10)
Holice A - Prostějov B 2-1(5-10,10-7,10-7)
K.Vary B - Vsetín B 0-2(6-10,4-10)
Zemětřesení - Prostějov A 1-2(10-9,6-10,9-10) 
 
Čtvrtfinále:
 
Holice B - Vsetín A 0-2(6-10,4-10)
Holice A - Modřice A 0-2(6-10,7-10)
K.Vary A - Vsetín B 1-2(3-10,10-9,9-10)
Prostějov A - Modřice B 1-2(6-10,10-8,7-10) 
 
Semifinále:
 
Vsetín A - Modřice A 0-2(8-10,7-10)
Vsetín B - Modřice B 2-1(10-9,4-10,10-8) 
 
O třetí místo:
 
Vsetín A - Modřice B 0-2(7-10,5-10) 
 
Finále:
 
Modřice A - Vsetín B 2-0(10-6,10-9) 




Ve které věkové kategorii se nacházíte?
do 15-ti let
0
15 - 30 let
4
30 - 45 let
6
45 - 60 let
1
nad 60 let
1
(Váš hlas byl uložen.)
MSEMOlomoucký krajStatutární město PřerovCopoly - Samoadhezivní bandážeNejElektronika - Elektronika pro celou rodinuNejTablet - Tablety a příslušenstvíChutné dárkyMiklík ElektroinstalacePlanetGear s.r.o.PemapMofi s.r.o.Autoopravna Čestmír DlouhýLežákova autoškola Přerov
.: 44 online| Vygenerováno za 0.01641 sekund | © 2007, Nohejbal Přerov :.
.: Optimalizováno pro IExplorer 6.0, Mozilla FireFox 1.5, Opera 9.1 a rozlišení 1024x768/24 :.


Mediální partneři: