Nohejbal Přerov - Přerovský nohejbalový oddíl


VzpomínámeTomáš Miklík

 

 

 

NOHEJBALOVÉ MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ A ŽEN 2008

5. MS v nohejbale juniorů a žen – singl, dvojice, trojice

Česká republika
 

7.-9. listopadu 2008

Sportovní tenisová hala v Přerově

 

 

 

 

 

Vážení nohejbaloví přátelé, milé dámy a pánové,

 

je mi velkým potěšením, že Vás mohu jménem Českého nohejbalového svazu pozvat na již 5. Mistrovství světa v nohejbale juniorů a žen, které proběhne v přerovské tenisové hale ve dnech 7.-9. listopadu 2008.

 

Po úspěšném šampionátu, který se v roce 2006 konal v Opavě a kde české výpravy juniorů a žen získaly celkem pět ze šesti zlatých medailí, se letos o pořadatelství znovu přihlásil Český nohejbalový svaz. Toto pořadatelství je důkazem, jak mnoho energie a trpělivé práce věnujeme mládeži, kterou pokládáme za prioritu při vytváření budoucnosti českého nohejbalu.

 

Budiž tak našim hráčkám a mladým hráčům tou největší odměnou účast na vrcholné akci našeho sportu v zemi, kde se nohejbal zrodil, kde vítězství v českém reprezentačním dresu je tím nejvyšším Olympem, kterého lze dosáhnout. Věřím, že i letošní rok budou naše reprezentantky a mladí reprezentanti kvalitně připraveni a dopřejí našim nohejbalovým srdcím vyslechnout si několikrát vítěznou českou národní hymnu. Český nohejbalový svaz jako pořadatel společně se svými partnery pro to udělá maximum. O mistrovské tituly se utkají ženské reprezentace šesti zemí a také šest reprezentačních týmů juniorů.

 

Nohejbal v Přerově má dnes již třicetiosmiletou tradici a za sebou značné úspěchy, včetně výchovy Mistrů světa a Evropy v nohejbale. Úspěch pořadatele, tedy náš, by se neobešel bez kvalitních partnerů a práce snaživých lidí. Proto za sebe i za celý nohejbalový svět děkuji lidem v organizačním týmu, vedení města Přerova a představitelům Olomouckého kraje, stejně tak i všem sponzorům či podporovatelům, kteří svou měrou přispě k úspěchu tohoto Mistrovství.

 

Těším se na setkání s vámi nejenom v Přerově.

 

Ing. Martin Frélich

Prezident Českého nohejbalového svazu

 


 


 

 

Předběžný časový rozpis mistrovství

 

Pátek, 7.11.2008
  15:00 – 20:00
příjezd účastníků, ubytování v Hotelu FIT Přerov
Pátek, 7.11.2008   do 20:00 prezentace v Hotelu FIT
Pátek, 7.11.2008   16:00 – 20:00 možnost tréninku v hale (1 hřiště)
Pátek, 7.11.2008   20:00 schůzka pořadatelů, rozhodčích a vedoucích výprav k technickým záležitostem (Hotel FIT)

   
Sobota, 8.11.2008   8:30 zahajovací ceremoniál (hala) a slavnostní nástup všech účastníků
Sobota, 8.11.2008   9:00 – 20:00 zápasy ve skupinách, čtvrtfinálové zápasy (hala)
Sobota, 8.11.2008   20:00
Večerní slavnostní raut v Hotelu FIT
     
Neděle, 9.11.2008   8:00 – 16:00 závěrečné zápasy a vyhlášení
Neděle, 9.11.2008   16:00
závěrečný ceremonial a nástup oceněných účastníků
     
Podrobný časový rozvrh včetně rozpisu utkání bude k dispozici po definitivním uzavření přihlášek.

 

  World Championship 2008 in Juniors and Women Categories.    
  Participants by nation and category        
               
No. Country / Championship Prerov - Women Prerov - Juniors
Single Double Triple Single Double Triple
1 Austria       X X X
2 Czech Republic X X X X X X
3 Denmark X X X      
4 France       X X X
5 Hungary X X X X X X
6 Russia X X X      
7 Romania X X X X X X
8 Slovak Republic X X X X X X
9 Switzerland X X X X X X
10 Turkey x x x x

x

x

 

 

 

 

      1 2 3 4
  Juniors Singles Group A Czech Hungary France Turkey
      Group B Slovakia Romania Austria Switzerland
    Doubles Group A Czech Hungary France Turkey
      Group B Slovakia Romania Austria Switzerland
    Triples Group A Czech Hungary Austria Switzerland
      Group B Slovakia Romania France Turkey
               
  Women Singles Group A Czech Hungary Turkey Denmark
      Group B Slovakia Romania Russia Switzerland
    Doubles Group A Slovakia Hungary Turkey Denmark
      Group B Czech Romania Russia Switzerland
    Triples Group A Czech Hungary Russia Switzerland
      Group B Slovakia Romania Turkey Denmark


Sobota, 8.11.2008
Time Discipline Court 1 Court 2
8:00   opening ceremony  
8:30 Singles Juniors  Czech-France Juniors  Hungary-Turkey
8:50   Juniors  Slovakia-Switzerland Juniors  Romania-Austria
9:10   Women Czech-Denmark Women Hungary-Turkey
9:30   Women Slovakia-Switzerland Women Romania-Russia
9:50   Juniors  Turkey-Czech Juniors  France-Hungary
10:10   Juniors  Switzerland-Romania Juniors  Austria-Slovakia
10:30   Women Turkey-Czech Women Denmark-Hungary
10:50   Women Switzerland-Romania Women Russia-Slovakia
11:10   Juniors  Czech-Hungary Juniors  Turkey-France
11:30   Juniors  Slovakia-Romania Juniors  Austria-Switzerland
11:50   Women Czech-Hungary Women Turkey-Denmark
12:10   Women Slovakia-Romania Women Russia-Switzerland
12:30 Doubles Juniors  Czech-France Juniors  Hungary-Turkey
12:50   Juniors  Slovakia-Switzerland Juniors  Romania-Austria
13:10   Women Slovakia-Denmark Women Hungary-Turkey
13:30   Women Czech-Switzerland Women Romania-Russia
13:50   Juniors  Turkey-Czech Juniors  France-Hungary
14:10   Juniors  Austria-Slovakia Juniors  Switzerland-Romania
14:30   Women Turkey-Slovakia Women Denmark-Hungary
14:50   Women Russia-Czech Women Switzerland-Romania
15:10   Juniors  Czech-Hungary Juniors  Turkey-France
15:30   Juniors  Slovakia-Romania Juniors  Austria-Switzerland
15:50   Women Slovakia-Hungary Women Turkey-Denmark
16:10   Women Czech-Romania Women Russia-Switzerland
16:30 Triples Juniors  Czech-Switzerland Juniors  Hungary-Austria
16:50   Juniors  Slovakia-France Juniors  Romania-Turkey
17:10   Women Czech-Switzerland Women Hungary-Russia
17:30   Women Slovakia-Denmark Women Romania-Turkey
17:50   Juniors  Austria-Czech Juniors  Switzerland-Hungary
18:10   Juniors  Turkey-Slovakia Juniors  France-Romania
18:30   Women Russia-Czech Women Switzerland-Hungary
18:50   Women Turkey-Slovakia Women Denmark-Romania
19:10   Juniors  Czech-Hungary Juniors  Austria-Switzerland
19:30   Juniors  Slovakia-Romania Juniors  Turkey-France
19:50   Women Czech-Hungary Women Russia-Switzerland
20:10   Women Slovakia-Romania Women Turkey-Denmark


Neděle, 9.11.2008
Time Discipline Court 1 Court 2
8:00 Singles Women A1-B2 Women A2-B1
8:20 Singles Juniors  A1-B2 Juniors  A2-B1
8:40 Singles Women A3-B3 Women A4-B4
9:00 Singles Juniors  A3-B3 Juniors  A4-B4
9:20 Doubles Women A1-B2 Women A2-B1
9:40 Doubles Juniors  A1-B2 Juniors  A2-B1
10:00 Doubles Women A3-B3 Women A4-B4
10:20 Doubles Juniors  A3-B3 Juniors  A4-B4
10:40 Triples Women A1-B2 Women A2-B1
11:00 Triples Juniors  A1-B2 Juniors  A2-B1
11:20 Triples Women A3-B3 Women A4-B4
11:40 Triples Juniors  A3-B3 Juniors  A4-B4
12:00 Singles Women 3rd place  
12:20 Singles Juniors  3rd place  
12:40 Singles Women 1rd place  
13:00 Singles Juniors  1rd place  
13:40 Doubles Women 3rd place  
14:00 Doubles Juniors  3rd place  
14:20 Doubles Women 1nd place  
14:40 Doubles Juniors  1rd place  
15:20 Triples Women 3rd place  
15:20 Triples Juniors  3rd place  
16:00 Triples Women 1nd place  
16:20 Triples Juniors  1rd place  
16:40   closing ceremony  



 



Jste člen přerovského nohejbalu?
ano
13
ne
4
(Váš hlas byl uložen.)
MSEMOlomoucký krajStatutární město PřerovCopoly - Samoadhezivní bandážeNejElektronika - Elektronika pro celou rodinuNejTablet - Tablety a příslušenstvíChutné dárkyMiklík ElektroinstalacePlanetGear s.r.o.PemapMofi s.r.o.Autoopravna Čestmír DlouhýLežákova autoškola Přerov
.: 19 online| Vygenerováno za 0.01836 sekund | © 2007, Nohejbal Přerov :.
.: Optimalizováno pro IExplorer 6.0, Mozilla FireFox 1.5, Opera 9.1 a rozlišení 1024x768/24 :.


Mediální partneři: