Nohejbal Přerov - Přerovský nohejbalový oddíl


VzpomínámeTomáš Miklík
Rok:   2007   2008   2009   2010   2011   2012   2013   2014   2015   

 BOTAS dorostenecká liga:

 

více naleznete na tomto odkazu 

 

 

1. kolo

Dorost CLIMAX Přerov : TJ Sokol I Prostějov 0 : 6   27.03.2011
TJ Sokol SDS EXMOST Modřice : SK Kotlářka Praha 0 : 6   27.03.2011
NK ELNA Počerady : TJ DYNAMO České Budějovice 2 : 6   27.03.2011
TJ Sokol VYNK Horaždovice Hapon : SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary 6 : 2   27.03.2011

 

 

 2. kolo

SK Kotlářka Praha : Dorost CLIMAX Přerov 6 : 1   03.04.2011
TJ Sokol I Prostějov : TJ Sokol SDS EXMOST Modřice 6 : 0   03.04.2011
SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary : NK ELNA Počerady 3 : 6   03.04.2011
TJ DYNAMO České Budějovice : TJ Sokol VYNK Horaždovice Hapon 6 : 3   03.04.2011

 

 

 3. kolo

Dorost CLIMAX Přerov : TJ DYNAMO České Budějovice 0 : 6   10.04.2011
TJ Sokol SDS EXMOST Modřice : SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary 6 : 4   10.04.2011
NK ELNA Počerady : TJ Sokol I Prostějov 0 : 6   10.04.2011
TJ Sokol VYNK Horaždovice Hapon : SK Kotlářka Praha 2 : 6   10.04.2011

 

 

  4. kolo

SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary : Dorost CLIMAX Přerov 1 : 6   17.04.2011
TJ DYNAMO České Budějovice : TJ Sokol SDS EXMOST Modřice 6 : 1   17.04.2011
SK Kotlářka Praha : NK ELNA Počerady 6 : 0   17.04.2011
TJ Sokol I Prostějov : TJ Sokol VYNK Horaždovice Hapon 6 : 0   17.04.2011

 

 

 5. kolo

Dorost CLIMAX Přerov : TJ Sokol VYNK Horaždovice Hapon 4 : 6  24.04.2011
TJ Sokol SDS EXMOST Modřice : NK ELNA Počerady 4 : 6
 24.04.2011
SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary : TJ Sokol I Prostějov 2 : 6  24.04.2011
TJ DYNAMO České Budějovice : SK Kotlářka Praha 6 : 2  24.04.2011

 

 

 6. kolo

NK ELNA Počerady : Dorost CLIMAX Přerov 3 : 6  25.04.2011
TJ Sokol VYNK Horaždovice Hapon : TJ Sokol SDS EXMOST Modřice 6 : 0  25.04.2011
SK Kotlářka Praha : SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary 6 : 0  25.04.2011
TJ Sokol I Prostějov : TJ DYNAMO České Budějovice 6 : 1  25.04.2011

 

 

 7. kolo

Dorost CLIMAX Přerov : TJ Sokol SDS EXMOST Modřice 6 : 2  01.05.2011
NK ELNA Počerady : TJ Sokol VYNK Horaždovice Hapon 2 : 6  01.05.2011
SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary : TJ DYNAMO České Budějovice 0 : 6  01.05.2011
SK Kotlářka Praha : TJ Sokol I Prostějov 6 : 3  01.05.2011

 

 

 8. kolo

TJ Sokol I Prostějov : Dorost CLIMAX Přerov 6 : 1  15.05.2011
SK Kotlářka Praha : TJ Sokol SDS EXMOST Modřice 6 : 1  15.05.2011
TJ DYNAMO České Budějovice : NK ELNA Počerady 6 : 1  15.05.2011
SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary : TJ Sokol VYNK Horaždovice Hapon 0 : 6  15.05.2011

 

 

 9. kolo

Dorost CLIMAX Přerov : SK Kotlářka Praha 2 : 6  29.05.2011
TJ Sokol SDS EXMOST Modřice : TJ Sokol I Prostějov 0 : 6  29.05.2011
NK ELNA Počerady : SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary 0 : 6  29.05.2011
TJ Sokol VYNK Horaždovice Hapon : TJ DYNAMO České Budějovice 4 : 6  29.05.2011

 

 

 10. kolo

TJ DYNAMO České Budějovice : Dorost CLIMAX Přerov 12:00h  12.06.2011
SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary : TJ Sokol SDS EXMOST Modřice 12:00h  12.06.2011
TJ Sokol I Prostějov : NK ELNA Počerady 12:00h  12.06.2011
SK Kotlářka Praha : TJ Sokol VYNK Horaždovice Hapon 14:00h  12.06.2011

 

 

 11. kolo

Dorost CLIMAX Přerov : SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary 10:00h  19.06.2011
TJ Sokol SDS EXMOST Modřice : TJ DYNAMO České Budějovice 14:00h  19.06.2011
NK ELNA Počerady : SK Kotlářka Praha 10:00h  19.06.2011
TJ Sokol VYNK Horaždovice Hapon : TJ Sokol I Prostějov 12:00h  19.06.2011

 

 

 12. kolo

TJ Sokol VYNK Horaždovice Hapon : Dorost CLIMAX Přerov 12:00h  28.08.2011
NK ELNA Počerady : TJ Sokol SDS EXMOST Modřice 10:00h  28.08.2011
TJ Sokol I Prostějov : SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary 12:00h  28.08.2011
SK Kotlářka Praha : TJ DYNAMO České Budějovice 14:00h  28.08.2011

 

 

 13. kolo

Dorost CLIMAX Přerov : NK ELNA Počerady 12:00h  04.09.2011
TJ Sokol SDS EXMOST Modřice : TJ Sokol VYNK Horaždovice Hapon 12:00h  04.09.2011
SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary : SK Kotlářka Praha 12:00h  04.09.2011
TJ DYNAMO České Budějovice : TJ Sokol I Prostějov 12:00h  04.09.2011

 

 

 14. kolo

TJ Sokol SDS EXMOST Modřice : Dorost CLIMAX Přerov 12:00h  11.09.2011
TJ Sokol VYNK Horaždovice Hapon : NK ELNA Počerady 12:00h  11.09.2011
TJ DYNAMO České Budějovice : SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary 12:00h  11.09.2011
TJ Sokol I Prostějov : SK Kotlářka Praha 12:00h  11.09.2011


Ve které věkové kategorii se nacházíte?
pro hlasování napište aktuální rok:
MSEMOlomoucký krajStatutární město PřerovCopoly - Samoadhezivní bandážeNejElektronika - Elektronika pro celou rodinuNejTablet - Tablety a příslušenstvíChutné dárkyMiklík ElektroinstalacePlanetGear s.r.o.PemapMofi s.r.o.Autoopravna Čestmír DlouhýLežákova autoškola Přerov
.: 47 online| Vygenerováno za 0.05198 sekund | © 2007, Nohejbal Přerov :.
.: Optimalizováno pro IExplorer 6.0, Mozilla FireFox 1.5, Opera 9.1 a rozlišení 1024x768/24 :.


Mediální partneři: