Nohejbal Přerov - Přerovský nohejbalový oddíl


VzpomínámeTomáš Miklík
MSEM Hlavní podnikatelská činnost společnosti MSEM, a.s. je zaměřena na výstavbu, rekonstrukce, opravy a údržbu rozvodných energetických zařízení.

Společnost MSEM, a.s.:
  • je elektromontážní firma, která se ve svém oboru řadí mezi největší a nejvýznamnější dodavatele v rámci České republiky
  • disponuje sítí montážních základen na vysoké technologické úrovni, díky čemuž se daří operativně, pružně a spolehlivě reagovat na poptávku v místech požadovaných zákazníkem

Olomoucký kraj Olomoucký kraj každoročně finančně přispívá na tradiční mezinárodní turnaj v nohejbale trojic – Memoriál Pavla Holíka a na sportovní činnost oddílu nohejbalu včetně finanční podpory dětí a mládeže.

Statutární město Přerov Oddíl nohejbalu zajišťuje celoročně svou činnost i provoz Nohejbalového areálu s významnou finanční spoluúčastí Statutárního města Přerova.

"Bez podpory města by nohejbal v Přerově zanikl."
Pavel Holík, květen 2000

Copoly - Samoadhezivní bandáže Copoly
Jsme výhradní distributor špičkových samopřilnavých bandáží značky Copoly MH s mnohaletou praxí v oboru. Díky vysoké kvalitě a široké škále barev a vzorů najdou naše obinadla praktické uplatnění v domácí lékárničce i ve světě profesionálního sportu. Bandáž Copoly MH - to je zdravotnická pomůcka, která pomáhá i sluší.

ZOMAplast ZOMAplast
Firma ZOMAplast byla založena v roce 1992 privatizací existujícího plastikářského závodu akciové společnosti PRECHEZA Přerov.
Navázala tak na tradici výroby plastových chemických zařízení z počátku 70. let minulého století.
Základem pro vyprofilování dnešního výrobního programu se stalo využívání technologie spirálního navíjení plastových rour. Velkoprůměrové vinuté roury pak od r. 2003 používá zejména na výrobu skladovacích nádrží a procesních nádob.
Samostatným, chemicko-inženýrským proudem se stala výroba absorpčních jednotek a návrh a kompletace technologických celků obecně.
V rámci dodávek investičních celků zabezpečuje celou linii:
  - návrh,
  - projekt,
  - výrobu,
  - montáž
  - a oživení celku u provozovatele.
Dominantní tuzemskou i zahraniční klientelou ZOMAplastu je chemie a energetika.

USULIO HOLDING s.r.o. USULIO HOLDING s.r.o. - moderní design a interiér
Překvapíme vás moderním designem interiéru se spoustou zajímavých nápadů na vybavení, které oživí místnosti a barvy do každodenního života. Díky harmonické souhře barev, světla, designu a materiálu zajišťujeme estetický design interiéru. Jako certifikovaní konzultanti v oblasti barev a zkušení designéři interiérů plánujeme a realizujeme individuální prostory s dobrým pocitem. V podnikání i v soukromí.
Usulio Holding s.r.o. vyvíjí koncepty kreativních prostor s velkou citlivostí a pozorností k detailům, které odpovídají vašemu individuálnímu stylu a osobnosti. Chtěli byste velmi osobní design interiéru na míru? Jsme na vaší straně ve všech fázích projektu - od první konzultace přes návrh konceptu až po koordinaci zúčastněných řemeslníků a partnerů.
Rádi vám poradíme, jak navrhnout a zařídit vaše prostory tak, aby vše vyhovovalo vašim designovým nápadům. Již ve fázi plánování a vývoje koordinujeme všechny důležité prvky: design, tvary, barvy a materiály. Těšíme se, až se vaše přání splní a představíme vám speciální designové nápady - pro vaše obchodní prostory i pro váš domov.
Prostřednictvím vlastních stolařů, architektů a montážních týmů vám nabízíme nákladově efektivní a rychlý kompletní servis.

Miklík Elektroinstalace Miklík Elektroinstalace

Návrhy, realizace, údržba a opravy rozvodů veškerých prostor, hromosvodů, sdělovací a satelitní techniky.

Vladimír Miklík
Tel. 606 504 598
E-mail miklik.elektro@seznam.cz

Chutné dárky Chutné dárky
Dárkové koše ze Španělských delikates - nejlepší způsob, jak udělat radost svým blízkým, známým a obchodním partnerům.

Mofi s.r.o. MOFI s.r.o., zabývající se nákupem a prodejem hutního materiálu, byla založena 9.6.1994.
Za tuto dobu svého působení na trhu v regionu Střední Moravy a především přerovského okresu, se stala stabilní prosperující firmou, jak pro velké výrobní a stavební firmy, střední a malé podnikatele zabývající se kovovýrobou, tak pro samotné občany.
Obchodní strategie firmy je tedy orientována především na domácí zákazníky.
K poskytovaným službám můžeme dále nabídnout dělení nakoupeného materiálu dle specifického požadavku zákazníka a dopravu na místo určení smluvními přepravci.
Hlavním dlouhodobým marketingovým plánem je zajištění kvalitního hutního materiálu v požadovaném množství a termínu a profesionální přístup všech našich zaměstnanců k zákazníkům.

Pemap Firma PeMaP s.r.o. dováží z Řecka alkoholické nápoje, sortiment potravinářského zboží, jako kvalitní řecké džemy nejrůznějších druhů a gramáží, kompoty, citrónové koncentráty, sezamovou chalvu, řecký olivový olej, sortiment oříško-čokoládových krémů KIDDY a DOLLY, těstoviny vyráběné moderní italsko-řeckou společností.
Z Bulharska dováží vína jako Medvědí krev, Merlot a Cabernet Sauvignon a lehká vína Slim wine, také kompoty a sterilovanou zeleninu.
Ze Slovenské republiky tradiční nabídka sterilizované zeleniny.
Firma spolupracuje i s českými výrobci, kterým dělá distribuci – jedná se o širokou nabídku medu, sterilizovanou zeleninu, a citrónové koncentráty.

Autoopravna Čestmír Dlouhý AUTOOPRAVNA ČESTMÍR DLOUHÝ
Přerov, Dvořákova 75, tel. 581 271 358
provádí:
  • Veškeré opravy osobních vozidel
  • Výměny olejů
  • Přípravu a provedení STK

Ležákova autoškola Přerov LEŽÁKOVA AUTOŠKOLA PŘEROV
  - výcvik všech skupin řidičských oprávnění
  - školení řidičů
  - kondiční jízdy
  - skupinové a věrnostní slevy
  - učebnice zdarma včetně CD s testovými otázkami
  - každý nový žadatel získává dárek - batoh nebo tričko
  - moderní výcviková vozidla


Mediální partneři:

Televize Přerov, s.r.o.
Využijte kvalitních služeb místního operátora, který je Vám stále na blízku.Postoupí Přerov do 1. ligy?
Určite
1
Asi ano
0
Asi ne
1
Ne
0
(Váš hlas byl uložen.)
MSEMOlomoucký krajStatutární město PřerovCopoly - Samoadhezivní bandážeZOMAplastUSULIO HOLDING s.r.o.Miklík ElektroinstalaceChutné dárkyMofi s.r.o.PemapAutoopravna Čestmír DlouhýLežákova autoškola Přerov
.: 6 online| Vygenerováno za 0.02587 sekund | © 2007, Nohejbal Přerov :.
.: Optimalizováno pro IExplorer 6.0, Mozilla FireFox 1.5, Opera 9.1 a rozlišení 1024x768/24 :.


Mediální partneři: