Nohejbal Přerov - Přerovský nohejbalový oddíl


VzpomínámeTomáš Miklík
MSEM Hlavní podnikatelská činnost společnosti MSEM, a.s. je zaměřena na výstavbu, rekonstrukce, opravy a údržbu rozvodných energetických zařízení.

Společnost MSEM, a.s.:
  • je elektromontážní firma, která se ve svém oboru řadí mezi největší a nejvýznamnější dodavatele v rámci České republiky
  • disponuje sítí montážních základen na vysoké technologické úrovni, díky čemuž se daří operativně, pružně a spolehlivě reagovat na poptávku v místech požadovaných zákazníkem

Olomoucký kraj Olomoucký kraj každoročně finančně přispívá na tradiční mezinárodní turnaj v nohejbale trojic – Memoriál Pavla Holíka a na sportovní činnost oddílu nohejbalu včetně finanční podpory dětí a mládeže.

Statutární město Přerov Oddíl nohejbalu zajišťuje celoročně svou činnost i provoz Nohejbalového areálu s významnou finanční spoluúčastí Statutárního města Přerova.

"Bez podpory města by nohejbal v Přerově zanikl."
Pavel Holík, květen 2000

Copoly - Samoadhezivní bandáže Copoly
Samoadhezivní bandáže

Chutné dárky Chutné dárky
Dárkové koše ze Španělských delikates - nejlepší způsob, jak udělat radost svým blízkým, známým a obchodním partnerům.

Pemap Firma PeMaP s.r.o. dováží z Řecka alkoholické nápoje, sortiment potravinářského zboží, jako kvalitní řecké džemy nejrůznějších druhů a gramáží, kompoty, citrónové koncentráty, sezamovou chalvu, řecký olivový olej, sortiment oříško-čokoládových krémů KIDDY a DOLLY, těstoviny vyráběné moderní italsko-řeckou společností.
Z Bulharska dováží vína jako Medvědí krev, Merlot a Cabernet Sauvignon a lehká vína Slim wine, také kompoty a sterilovanou zeleninu.
Ze Slovenské republiky tradiční nabídka sterilizované zeleniny.
Firma spolupracuje i s českými výrobci, kterým dělá distribuci – jedná se o širokou nabídku medu, sterilizovanou zeleninu, a citrónové koncentráty.

Mofi s.r.o. MOFI s.r.o., zabývající se nákupem a prodejem hutního materiálu, byla založena 9.6.1994.
Za tuto dobu svého působení na trhu v regionu Střední Moravy a především přerovského okresu, se stala stabilní prosperující firmou, jak pro velké výrobní a stavební firmy, střední a malé podnikatele zabývající se kovovýrobou, tak pro samotné občany.
Obchodní strategie firmy je tedy orientována především na domácí zákazníky.
K poskytovaným službám můžeme dále nabídnout dělení nakoupeného materiálu dle specifického požadavku zákazníka a dopravu na místo určení smluvními přepravci.
Hlavním dlouhodobým marketingovým plánem je zajištění kvalitního hutního materiálu v požadovaném množství a termínu a profesionální přístup všech našich zaměstnanců k zákazníkům.

Autoopravna Čestmír Dlouhý AUTOOPRAVNA ČESTMÍR DLOUHÝ
Přerov, Dvořákova 75, tel. 581 271 358
provádí:
  • Veškeré opravy osobních vozidel
  • Výměny olejů
  • Přípravu a provedení STK

Ležákova autoškola Přerov LEŽÁKOVA AUTOŠKOLA PŘEROV
  - výcvik všech skupin řidičských oprávnění
  - školení řidičů
  - kondiční jízdy
  - skupinové a věrnostní slevy
  - učebnice zdarma včetně CD s testovými otázkami
  - každý nový žadatel získává dárek - batoh nebo tričko
  - moderní výcviková vozidla

PRECHEZA a.s. Rozhodujícím výrobním i obchodním artiklem akciové společnosti PRECHEZA a.s. je titanová běloba, její prodej představuje velkou většinu z celkového obratu společnosti. Dále se na obratu společnosti podílejí železité pigmenty, kyselina sírová a ostatní výrobky. Z celkového objemu prodaných chemických výrobků jsou více jak čtyři pětiny exportovány.

Mezi klíčové zákazníky Prechezy patří především výrobci z odvětví nátěrových hmot, plastů, papíru a stavebnictví. Dále se společnost řadí mezi významné výrobce produktů pro farmaceutický průmysl, potravinářské firmy, či podniky z oblasti zemědělství. Výzkumné, vývojové a aplikační požadavky kladené na naše výrobky řeší naše technologické centrum.

ARDON SAFETY s.r.o. Společnost ARDON SAFETY patří mezi přední velkoobchodní společnosti s pracovními oděvy, ochrannou a pracovní obuví a prostředky osobní ochrany ve střední Evropě. Společnost vznikla v roce 2000, kdy navázala na obchodní aktivity fyzické osoby, pana Tomáše Voženílka, který se jako živnostník zabýval prodejem uvedeného sortimentu od poloviny 90. let minulého století. V roce 2010 do společnosti ARDON SAFETY vstoupil koncern KHTG a.s. a do dnešních dnů je jejím majoritním vlastníkem.

ARDON SAFETY kromě vlastní výroby pracovních oděvů prodává sortiment předních světových výrobců osobních ochranných pracovních pomůcek, jako jsou 3M, ATG, HONEYWELL SAFETY PRODUCTS, KRATOS, SUNDSTRÖM, SEMPERIT, UNIVET, SCHUBERTH, UVEX a dalších. ARDON SAFETY na trh dále uvádí produktové řady pracovních oděvů, bezpečnostní i pracovní obuvi, ochranných brýlí, respirátorů a sluchátek pod vlastní značkou ARDON®.


Mediální partneři:

Televize Přerov, s.r.o.
Využijte kvalitních služeb místního operátora, který je Vám stále na blízku.Kdy zanikne výkonnostní nohejbal v Přerově?
Ihned
0
Do roka
0
Do dvou let
0
Do tří let
0
Nezanikne nikdy
1
(Váš hlas byl uložen.)
MSEMOlomoucký krajStatutární město PřerovCopoly - Samoadhezivní bandážeChutné dárkyPemapMofi s.r.o.Autoopravna Čestmír DlouhýLežákova autoškola PřerovPRECHEZA a.s.ARDON SAFETY s.r.o.
.: 4 online| Vygenerováno za 0.01568 sekund | © 2007, Nohejbal Přerov :.
.: Optimalizováno pro IExplorer 6.0, Mozilla FireFox 1.5, Opera 9.1 a rozlišení 1024x768/24 :.


Mediální partneři: