Nohejbal Přerov - Přerovský nohejbalový oddíl


VzpomínámeTomáš Miklík

HonemSem 2023 

 

Vážení nohejbalisté, vážení sportovní přátelé a přátelé nohejbalu, co nejsrdečněji Vás zveme na

tradiční turnaj v nohejbalu trojic, 14. ročník Memoriálu Pavla Holíka

 

HONEMSEM

 

sobota 4. února 2023

sportovní hala SK START Přerov

   

Těšíme se na Vaši účast a na osobní setkání v Přerově!

 

 



PROPOZICE
 


Pořadatel:           
Oddíl nohejbalu TJ Spartak MSEM Přerov

Kontakt:              
Jiří Pavelka - ředitel turnaje; mobil: +420 731 616 907
                                           mail: drjiripavelka@seznam.cz         

Ondřej Miklík - organizační zajištění; mobil: +420 778 023 566
                                                       mail: kkostaa@seznam.cz
       

Místo konání:        

Sportovní hala SK START PŘEROV (U Tenisu 3250/16, 750 02 Přerov) - odkaz na google mapy

- 3 hřiště povrch Courtsol Comfort

 

            mapa:    mapa přiblížená: 

   
Termín konání:    
Sobota 4. února 2023

Účastníci turnaje: 
- ČR - účastníci soutěží řízených ČNS
- zahraniční - bez omezení
- maximální počet - 24 trojic 

Přihlášky:             
do středy 1. 2. 2023 do 12:00 
               kontakt: Ondřej Miklík - mobil: +420 778 023 566
                              mail: kkostaa@seznam.cz

Pravidla turnaje:   
- hraje se dle platných Pravidel nohejbalu Českého nohejbalového svazu
- hraje se na dva dopady míče, set končí 10. bodem, případný 3. rozhodující set se hraje od stavu 5:5
- trojice musí nastoupit v jednotném sportovním úboru, v sestavách dle prezentace
- v případě kontumace (skreč) je kontumován ve prospěch soupeře celý zápas

Hrací systém: 
Varianta A (max. počet trojic: 21)
- Základní část turnaje se hraje skupinovým systémem, každý s každým na 2 hrané sety, ve čtyřech 5ti-členných skupinách. O pořadí v základních skupinách rozhoduje: 1. počet bodů; 2. vzájemný zápas (rozdíl setů, míčů);  3. rozdíl míčů ze všech zápasů ve skupině; 4. los.
- Další část turnaje (Play off) se hraje vyřazovacím K.O. systémem na 2 vítězné sety, příp. 3. set od stavu 5:5. 
- První trojice z každé skupiny postupují do čtvrtfinále přímo. Druhé a třetí trojice z každé skupiny postupují do „redukovaného osmifinále“ (o druhé postupové místo) hrané vyřazovacím systémem na jeden zápas při zařazení do předem stanoveného „postupového pavouka“.
- Čtvrtfinálové dvojice tvoří vždy první postupující z každé skupiny a postupující z redukovaného osmifinále dle postupového pavouka.
- Vítězové ze čtvrtfinále postupují do semifinále, hraného vyřazovacím systémem na jeden zápas. Vítězové ze semifinále postupují do finále. Poražení ze semifinále sehrají zápas o 3.místo.
 
Varianta B (počet trojic: 22-24)
- Základní část turnaje se hraje skupinovým systémem, každý s každým na 2 hrané sety, v šesti 4-členných skupinách. O pořadí v základních skupinách rozhoduje: 1. počet bodů; 2. vzájemný zápas (rozdíl setů, míčů); 3. rozdíl míčů ze všech zápasů ve skupině; 4. los.
- Další část turnaje (Play off) se hraje vyřazovacím K.O. systémem na 2 vítězné sety, příp. 3. set od stavu 5:5. Do prvního kola Play off (osmifinále - 16 týmů) postupují první a druhá trojice z každé skupiny doplněny o 4 nejlepší trojice ze třetího místa (určeno dle 1. počtu bodů, 2. rozdíl míčů, 3. los).
- Nasazení trojic do osmifinálového pavouka bude určeno veřejným losem, který provede pořadatel po skončení základní časti turnaje. Los bude probíhat tak, aby osmifinálové dvojice tvořili: 1. vylosovaní první postupující proti vylosovaným třetím postupujícím, 2. vylosovaní první postupující proti vylosovaným zbylým druhým postupujícím, 3. vylosovaní druzí postupující proti sobě.
- Vítězové z osmifinále postupují do čtvrtfinále a vítězové čtvrfinále postupují do semifinále. Vítězové ze semifinále postupují do finále, poražení ze semifinále sehrají zápas o 3.místo. 

Nasazení:              
- o nasazení jednotlivých trojic rozhodne pořadatel
- pořadatel použije při nasazení maximálně 2 „divoké karty"

Rozhodčí:              
Rozhodčí s platnou licencí ČNS

Prezentace:            
4. 2. 2023 od 8:00h do 8:40h v recepci Sportovní haly SK Start Přerov

Startovné:
              
600,-  Kč / 1 sestava
                                   
Ceny:                       
- 1. až 8. místo - finanční odměny
    1. místo           12.000,- Kč 
    2. místo             9.000,- Kč
    3. místo             6.000,- Kč
    4. místo             3.000,- Kč
    5. až 8. místo     1.200,- Kč

Občerstvení:            
Zajištěno přímo ve sportovní hale po celý den.
Pořadatel hradí:
- oběd v restauraci sportovní haly - jednotný pro všechny hráče  
- pro hráče v hale – pitný režim, vitaminy, „rychlé cukry“ 
                                         
Ubytování :      
na vlastní náklady
- doporučujeme: - Hotel FIT Přerov - rezervovány 2lůžkové pokoje, vzdálenost 300m (chůze) od sportovní haly    

Časový program:    
08:00 – 08:40 prezentace – recepce sportovní haly
08:45 – 08:55 zahájení turnaje – slavnostní nástup
09:00 – 13:00 zápasy ve skupinách
13:00 – 14:00 redukované osmifinále
14:05 – 14:15 slavnostní nástup čtvrtfinalistů
14:15 – 15:15 čtvrtfinále
15:20 – 16:20 semifinálová utkání
16:20 – 16:30 vyhlášení 5. – 8. místa
16:30 – 17:00 utkání o třetí místo
17:05 – 17:40 finále
17:45 – 18:00 slavnostní vyhlášení výsledků turnaje 
 
 
Jiří Pavelka               
Ředitel turnaje          

  

 
SESTAVY 
  
1. Přerov "A" (Pavelka, Doležel, Miklík)
2. Přerov "B" (Zvoníček, Dreiseitl, Kočička)
3. Trnava (Rácik, Ifka, Laskot)
4. REPRE Slovensko junioři (Melišek, Dulava, Tatár, Gergel)
5. Ostrava (Gebel, Ertelt J., Šlézar)
6. Šacung Benešov "A" (Fürbacher J., Volf M., Šperlík, Benák)
7. Šacung Benešov "B" (Prachár, Volf S., Fürbacher A.)
8. Start Praha "A" (Klaudy, Fík, Chalupa)
9. Dolní Počernice (Kaděra, Nováček, Kozár)
10. Holice "A" (Pohl, Šimeček, Vojtíšek)
11. Holice "B" (Čižinský, Ferebauer, Kotyza
12. ČESKO U19 (Kalous, Svoboda, Zbranek)
13. Čelákovice "A" (Nesládek, Holas, Curik)
14. Čelákovice "B" (Šafr, Flekač, Hejtik)
15. Vsetín "A" (Kurka, Majštiník, Dvořák)
16. Vsetín "B" (Stařičný H., Stařičný R., Halasta, Ftačník)
17. Modřice "A" (Kop, Rosenberk, Višvader)
18. Modřice "B" (Bartoš, Boleloucký, Burian)
19. DX PROJECT FUTNET TEAM (Gábor Molnár, Ádám Fodor, István Szlávecz, Ferenc Geier)
20. Karlovy Vary "A" (Vanke, Tolar, Putík)
21. Karlovy Vary "B" (Hokr, Hron, .....)
22. Vsetín "C" (Hlaváč, Palat, Ptáček)
23. Čelákovice "C" (Spilka, Loffelmann, Seidl)
24. Přerov "C" (Málek, Václavek, .....)
 

 
ROZLOSOVÁNÍ DO SKUPIN
Skupina A
Modřice "A"
Vsetín "B"
Čelákovice "C"
Přerov "C"

Skupina B
Karlovy Vary "A"
Trnava
Repre ČR U19
Ostrava

Skupina C
Start Praha
Modřice "B"
Šacung "B"
Přerov "B"

Skupina D
Čelákovice "A"
Karlovy Vary "B"
Repre SK Junioři
Dolní Počernice

Skupina E
Vsetín "A"
Čelákovice "B"
Holice "A"
DX Project Futnet Team

Skupina F
Šacung "A"
Přerov "A"
Holice "B"
Vsetín "C"
 

 
VÝSLEDKY


Postoupí Přerov do 1. ligy?
pro hlasování napište aktuální rok:
1
0
MSEMOlomoucký krajStatutární město PřerovCopoly - Samoadhezivní bandážeZOMAplastUSULIO HOLDING s.r.o.Miklík ElektroinstalaceChutné dárkyMofi s.r.o.PemapAutoopravna Čestmír DlouhýLežákova autoškola Přerov
.: 9 online| Vygenerováno za 0.01581 sekund | © 2007, Nohejbal Přerov :.
.: Optimalizováno pro IExplorer 6.0, Mozilla FireFox 1.5, Opera 9.1 a rozlišení 1024x768/24 :.


Mediální partneři: