Nohejbal Přerov - Přerovský nohejbalový oddíl


VzpomínámeTomáš Miklík

EVROPSKÝ POHÁR MUŽŮ 2008

 

HONEMSEM . NOHEJBAL . PŘEROV

 

Memoriál Pavla Holíka – mezinárodní nohejbalový turnaj trojic

 

 

PROPOZICE:  .pdf    .doc

 

mapa:    mapa přiblížená:

 

Termín:  9. února 2008

Místo konání: Přerov – tenisová hala TK Precolor Přerov

Pořadatel: TJ Spartak MSEM Přerov – oddíl nohejbalu

 

Půjde o silně obsazený turnaj, zúčastní se vítězové české extraligy, slovenské extraligy, čerství mistři Evropy 2007 a samozřejmě zástupci české nohejbalové špičky. V jednání jsou starty dalších družstev nohejbalové Evropy. Cenné zkušenosti budou na turnaji sbírat také nadějní mladí přerovští nohejbalisté.

 

Turnaj bude pořádán jako Memoriál Pavla Holíka, který byl známou osobností nohejbalu a to nejen v Přerově. Především jeho zásluhou se v Přerově uskutečnily v letech  2005 a 2006 mezinárodní  nohejbalové turnaje, které byly příznivě hodnoceny všemi zúčastněnými a znamenaly skvělou propagaci nohejbalu, jako tradičního a oblíbeného českého sportu. Cítíme povinnost i výzvu navázat na jeden rok přetržené úsilí a pokračovat v tom, čeho již bylo dosaženo.

 

 

Výsledky

 

 

1.  DPMK Košice - Brutovský, P. a M. Perunové

2.  Liapor Karlovy Vary -   Vanke, Kubín, Kokštein

3.  Šacung Benešov 1947 -  Kalas, Doubrava, Řehák

4.  Sportcentrum Cibulka - Bláha, Průcha, Voldřich

5. - 8. TJ Sokol SDS EXMOST Modřice A     (Pelikán, Skřejpek, Topinka)

          TJ Sokol SDS EXMOST Modřice B     (Bubniak, Kop, Janeba)

          SK Bělá     (Petr, Remeš, Rožek D.)

          NK CLIMAX Vsetín     (Gebel, Zbrožek, Nezval)

Hráči Spartaku MSEM Přerov ( Honza, Tomáš, Ondra a Robin) bohužel neprošli ze základní skupiny i když Liaporu i Cibulce vzali 1 set.

 

Turnaj měl vysokou herní úroveň, odehrála se spousta nádherných zápasů a to nejen ve finalové části - třeba i tři remízy našich ve skupině šponovaly nervy do posledního míče -, viděli jsme souboje nastupující nohejbalové reprezentace se zkušenými nohejbalovými matadory a mohli jsme obdivovat až neskutečně precizní hru mistrů Slovenska,  Evropy a světa (i když v Přerově ztratili celé 2 sety). Trošku jsme se těšili, že právě u nás (po dlouhé době) vyhraje český tým, ale nepodařilo se... Jako nejlepší hráč byl diváky i odborníky oceněn reprezentant ČR Honza Vanke a to hlavně za neuvěřitelné míče, které odehrál ve finalovém zápase - mohli jsme vidět na ČT 4.

 

Velké poděkování proto patří všem, kteří nám umožnili dostat vrcholný nohejbal do Přerova, zabezpečit hladký průběh turnaje a spokojenost zúčastněných, což se pak projevilo v mimořádných sportovních výkonech, oceněných nadšenými reakcemi publika.

 

Takže děkuji přípravnému a organizačnímu štábu turnaje, všem jeho "sekčním šéfům" i dobrovolným pomocníkům; zástupcům ČNS, kteří nám skvěle pomáhali s průběhem turnaje;VŠEM HRÁČŮM, kteří k nám přijeli ukázat jak se dnes hraje nohejbal; všem těm, kteří při připravě pomáhali svou účastí na ní - a pak třeba ani nebyli vidět; rodině Pavla Holíka, která nám připravila nečekaná, ale o to příjemnější překvapení; spolupořadateli - Statutárnímu městu Přerovu, které nám bylo velkou oporou a samozřejmě všem našim sponzorům, kteří svou přízní pomohli vytvořit pro hráče i diváky příznivé a příjemné podmínky pro turnaj v Přerově. Až se budeme chystat na příští ročník, dovolíme si zase s Vámi se všemi vážně počítat.  Ještě jednou - DĚKUJI!    

                                             Jiří Pavelka, předseda nohejbalového oddílu TJ Spartak MSEM Přerov

 

 

 

 

 

 Postoupí Přerov do 1. ligy?
pro hlasování napište aktuální rok:
1
0
MSEMOlomoucký krajStatutární město PřerovCopoly - Samoadhezivní bandážeZOMAplastUSULIO HOLDING s.r.o.Miklík ElektroinstalaceChutné dárkyMofi s.r.o.PemapAutoopravna Čestmír DlouhýLežákova autoškola Přerov
.: 5 online| Vygenerováno za 0.01790 sekund | © 2007, Nohejbal Přerov :.
.: Optimalizováno pro IExplorer 6.0, Mozilla FireFox 1.5, Opera 9.1 a rozlišení 1024x768/24 :.


Mediální partneři: