Nohejbal Přerov - Přerovský nohejbalový oddíl


VzpomínámeTomáš Miklík

HonemSem 2013 

 

 

Vážení nohejbalisté, vážení sportovní přátelé a přátelé nohejbalu, co nejsrdečněji Vás zveme na

tradiční turnaj v nohejbalu trojic (8. ročník), 6. ročník Memoriálu Pavla Holíka

 

HONEMSEM

 

sobota 9. února 2013

sportovní hala TJ Spartak Přerov

   

Těšíme se na Vaši účast a na osobní setkání v Přerově!

 

 




Pořadatel:           
Oddíl nohejbalu TJ Spartak MSEM Přerov

Kontakt:              
Jiří Pavelka - ředitel turnaje; mobil: +420 602 503 273;
                                mail: pavelkaj@medialine.cz         
Petr Nadymáček - organizační zajištění; mobil: +420 732 570 958
                                mail: petrnadymacek@seznam.cz
       

Místo konání:        

Přerov - tenisová hala TJ Spartak Přerov (U Tenisu 16, Přerov)

3 hřiště povrch Courtsol Comfort

 

                         mapa:    mapa přiblížená:

   
Termín konání:    
Sobota 9. února 2013

Účastníci turnaje: 
- ČR - účastníci soutěží řízených ČNS
- zahraniční - bez omezení
- maximální počet - 22 trojic

Přihlášky:             
do středy 6. 2. 2012 do 12.00
               kontakt: Petr Nadymáček - mobil: +420 732 570 958
                              mail: petrnadymacek@seznam.cz

Pravidla turnaje:   
- hraje se dle platných Pravidel nohejbalu Českého nohejbalového svazu
- hraje se na dva dopady míče, set končí 10. bodem, případný 3. rozhodující set se hraje od stavu 5:5
- trojice musí nastoupit v jednotném sportovním úboru, v sestavách dle prezentace
- v případě kontumace (skreč) je kontumován ve prospěch soupeře celý zápas

Hrací systém: 
- Základní část turnaje se hraje skupinovým systémem, každý s každým na 2 hrané sety, ve dvou 5ti a dvou 6ti-členných skupinách. O pořadí v základních skupinách rozhoduje: 1. počet bodů; 2. vzájemný zápas (rozdíl setů, míčů); 3. rozdíl míčů ze všech zápasů ve skupině; 4. los.
- Další část turnaje (Play off) se hraje vyřazovacím K.O. systémem na 2 vítězné sety, příp. 3. set od stavu 5:5.
- První trojice z každé skupiny postupují do čtvrtfinále přímo.
- Druhé a třetí trojice z každé skupiny postupují do „redukovaného osmifinále" (o druhénpostupové místo) hrané vyřazovacím systémem na jeden zápas při zařazení do předem stanoveného „postupového pavouka".
- Čtvrtfinálové dvojice tvoří vždy první postupující z každé skupiny a postupující z redukovaného osmifinále dle postupového pavouka.    
- Vítězové ze čtvrtfinále postupují do semifinále, hraného vyřazovacím systémem na jeden zápas.
- Vítězové ze semifinále postupují do finále. Poražení ze semifinále sehrají zápas o 3.místo.

Nasazení:              
- o nasazení jednotlivých trojic rozhodne pořadatel
- pořadatel použije při nasazení maximálně 2 „divoké karty"

Rozhodčí:              
Rozhodčí s platnou licencí ČNS

Prezentace:            
9. 2. 2013 od 7:00 do 8:00 h v recepci Sportovní haly TJ Spartak Přerov

Startovné:
              
500,-  Kč / 1 sestava
                                   
Ceny:                       
- 1. až 8. místo - finanční odměny
    1. místo           12.000,- Kč 
    2. místo             9.000,- Kč
    3. místo             6.000,- Kč
    4. místo             3.000,- Kč
    5. až 8. místo     1.200,- Kč

Občerstvení:            
Zajištěno přímo v tenisové hale po celý den.
Pořadatel hradí: - oběd v restauraci tenisové haly - jednotný pro všechny hráče    
                                        
Ubytování :      
na vlastní náklady
- doporučujeme: - Hotel FIT Přerov - rezervovány 2 lůžkové pokoje     

Časový program:    
07:00 - 08:00      prezentace - recepce tenisové haly
08:10 - 08:25      zahájení turnaje - slavnostní nástup
08:30 - 14:30      zápasy ve skupinách
14:30 - 15: 45    redukované osmifinále
15:50 - 16:00     slavnostní nástup čtvrtfinalistů
16:05 - 17:00     čtvrtfinále
17:00 - 18:00     semifinálová utkání   
18:00 - 18:15     vyhlášení 5. - 8. místa                          
18:15 - 18:40     utkání o třetí místo
18:45 - 19:15     finále
19:20 - 19: 35    slavnostní vyhlášení výsledků turnaje
 
 
Jiří Pavelka              
Ředitel turnaje          
 
 

 
Sestavy

 
 
  název sestava
1. MODŘICE A Ondřej VÍT, Jakub MRÁKAVA, Pavel KOP
2. MODŘICE B Radek PELIKÁN, Martin MÜLLER, Lukáš ROSENBERK
3. KARLOVY VARY A Jan VANKE, Jiří DVOŘÁK, Matěj MEDEK (Kokštejn)
4. KARLOVY VARY B Jakub MEDEK, Libor CHYTRA, Tomáš BÍBR, Láďa BABKA
5. VSETÍN A Patrik PERUN, Ján BRUTOVSKÝ, Lumír GEBEL, Peter GARGULÁG
6. VSETÍN B Aleš ZBOŽEK, Marek NOVOSAD, Rudolf VICHTORA, 
7. PŘEROV A Jiří DOUBRAVA, Tomáš MIKLÍK, Ondřej MIKLÍK
8. PŘEROV B Jan PAVELKA, Michal BLAŽEK, Jiří ZVONÍČEK
9. ŠACUNG A František KALAS, Richard MAKARA, Ondřej PACHMAN
10. ČELÁKOVICE  Martin SPILKA, Ján KILÍK, Radoslav FRANK
11. ČAKOVICE A Dan PUTÍK, Ondřej CIBULKA, Stanislav KLABÍK
12. ČAKOVICE B Ondřej KŮRKA, Tomáš MACUREK, Martin STREJČEK, Patrik PONCAR
13. DPMK KOŠICE Patrik HAVRILA, Branislav BELKO, Matej DUBOVAN
14. KAC KOŠICE Silven GALUS, Michal BERTKO, Igor HULÍN, Lukáš FROLOV
15. HLOHOVEC Dušan IFKA, Miroslav TONEK, Matuš RÁCIK
16. TRNAVA Mikuláš HANZLÍK, Milan BUCHEL, Miloš INKA, Marek KALUHA
17. BĚLÁ  družstvo nedorazilo
18. TÁBOR David ROŽEK, Petr VOLDŘICH, Martin ČERVINKA
19. ORLOVÁ Jan ŠLÉZAR, Tomáš MIKULA, Ivan BUCHTA
20. PROSTĚJOV Tomáš DROBIL, Kamil HUSAŘÍK, Jakub KLAUDY, Jan VALENTA
21. NK REVÚCA Milan ČERNOTA, Marián ÚTRATA, Miroslav ŠVEC, Lukáš BUDKAI, Ján KILÍK st.
22. PŘEROV C Jan ŠTEFAN, Lukáš BERGMANN, Filip LOKOČ

 

NÁHRADNÍCI

  VSETÍN C  
  VSETÍN D  
 

   
Rozlosování do skupin
 
 
Skupina A     K.Vary A, Šacung, Vsetín B, Tábor, Revúca,
Skupina B Vsetín A, Čelákovice, K.Vary B, Přerov C, Trnava
Skupina C Modřice B, Přerov A, Čakovice A, Orlová, KAC Košice
Skupina D Modřice A, Čakovice B, Přerov B, Hlohovec, Prostějov, DPMK Košice
 

 
Výsledky
 
Trnava - Čelákovice  1:1 (5:10, 10:9)
KAC Košice  - Přerov A 1:1 (10:5, 7:10)
Přerov B - DPMK Košice  1:1 (8:10, 10: 9)
Revúca - Karlovy Vary A 0:2 (8:10, 8:10)
Přerov C - Vsetín A 0:2 (8:10, 7:10)
Orlová -Modřice B 0:2 (4:10, 5:10)
Prostějov - Modřice A 0:2 (5:10, 9:10)
Karlovy Vary B - Trnava 2:0 (10:4, 10:4)
Čakovice A - KAC Košice 2:0 (10:7, 10:8)
Čakovice B - Hlohovec 1:1 (5:10, 10:3)
Čelákovice - Přerov C 2:0 (10:6, 10:5)
Šacung - Tábor 1:1 (7:10, 10:6)
  Přerov A  - Orlová 2:0 (10:6, 10:5)
DPMK Košice - Modřice A 0:2 (5:10, 7:10)
Šacung  - Vsetín B 1:1 (10:9, 9:10)
Vsetín A - Karlovy Vary B 2:0 (10:7, 10:7)
Modřice B - Čakovice A 2:0 (7:10, 8:10)
Čakovice B - Přerov B 0:2 (7:10, 8:10)
  Tábor - Revúca 2:0 (10:6, 10:5)
Přerov C - Trnava 2:0 (10:8, 10:7)
Orlová - KAC Košice 2:0 (10:8, 10:8)
Hlohovec - Prostějov 0:2 (9:10, 4:10)
Čelákovice - Karlovy Vary B 0:2 (7:10, 6:10)
Přerov A - Čakovice A 2:0 (10:6, 10:4)
DPMK Košice - Čakovice B 1:1 (10:9, 9:10)
Karlovy Vary A - Tábor 2:0 (10:6, 10:9)
Trnava - Vsetín A 0:2 (2:10, 5:10)
KAC Košice - Modřice B 0:2 (9:10, 6:10)
Modřice A - Hlohovec 1:1 (8:10, 10:8)
Vsetín B - Revúca 2:0 (10:6, 10:7)

Karlovy Vary B - Přerov C 2:0 (10:4, 10:7)
Čakovice A - Orlová 1:1 (9:10, 10:4)
Přerov B - Prostějov 0:2 (9:10, 8:10)
Vsetín A - Čelákovice 2:0 (10 :5, 10:5)
Modřice B - Přerov A 1:1 (5:10, 10:7)
Hlohovec - DPMK Košice 2:0 (10:6, 10:6)
Šacung - Revúca 2:0 (10:8, 10.6)
Čakovice B  - Prostějov 2:0 (10:6, 10:7)
Karlovy Vary A - Vsetín B 2:0 (10:8, 10:8)

Modřice A - Přerov B 2:0 (10:4, 10:9)
Prostějov - DPMK Košice 2:0 (10:3, 10:7)
Vsetín B - Tábor 2:0 (10:8, 10:7)
Přerov B - Hlohovec 1:1 (3:10, 10:9)
Karlovy Vary A - Šacung 2:0 (10:6, 10:8)
Modřice A - Čakovice B 2:0 (10:8,10:9)

 


 

Konečné pořadí skupin 

skupina A

1. Karlovy Vary A 8:0 80:61 8
2. Vsetín B 5:3 75:67 5
3. Šacung 4:4 70:69 4
4. Tábor 3:5 66:68 3
5. Revúca 0:8 54:80 0

 

skupina B

1. Vsetín A 8:0 80:46 8
2. Karlovy Vary B 6:2 74:52 6
3. Čelákovice 3:5 62:66 3
4. Přerov C 2:6 57:75 2
5. Trnava 1:7 45:79 1

 

skupina C

1. Modřice B 7:1 75:55 7
2. Přerov A 6:2 72:54 6
3. Čakovice A 3:5 63:69 3
4. Orlová 3:5 55:75 3
5. KAC Košice 1:7 63:75 1

 

skupina D

1. Modřice A 9:1 97:75
9
2. Prostějov 6:4 87:80
6
3. Hlohovec 5:5 85:75 5
4. Přerov B
4:6 81:93 4
5. Čakovice B 4:6 86:77 4
6. DPMK Košice 2:8 64:97 2
  
 
 Play Off
Čakovice A - Prostějov 2:0
Přerov A - Hlohovec 2:0
Šacung - Karlovy Vary B 2:0
Vsetín B - Čelákovice 0:2 
  
 
Čtvrtfinále 
  Karlovy Vary A - Čakovice A 1:2
Čelákovice - Modřice A 0:2
Přerov A - Vsetín A 0:2
Modřice B  - Šacung 2:0
 

 Semifinále 
Vsetín A - Čakovice A 2:0
Modřice A - Modřice B 1:2
 
 
O 3. Místo 
Modřice A - Čakovice A 2:1
  
 
Finále 
Vsetín A - Modřice B 2:0
 
Blahopřejeme vítězům!!!


Ve které věkové kategorii se nacházíte?
pro hlasování napište aktuální rok:
MSEMOlomoucký krajStatutární město PřerovCopoly - Samoadhezivní bandážeNejElektronika - Elektronika pro celou rodinuNejTablet - Tablety a příslušenstvíChutné dárkyMiklík ElektroinstalacePlanetGear s.r.o.PemapMofi s.r.o.Autoopravna Čestmír DlouhýLežákova autoškola Přerov
.: 37 online| Vygenerováno za 0.02437 sekund | © 2007, Nohejbal Přerov :.
.: Optimalizováno pro IExplorer 6.0, Mozilla FireFox 1.5, Opera 9.1 a rozlišení 1024x768/24 :.


Mediální partneři: