Nohejbal Přerov - Přerovský nohejbalový oddíl


VzpomínámeTomáš Miklík

HonemSem 2015 

 

 

Vážení nohejbalisté, vážení sportovní přátelé a přátelé nohejbalu, co nejsrdečněji Vás zveme na

tradiční turnaj v nohejbalu trojic, 8. ročník Memoriálu Pavla Holíka

 

HONEMSEM

 

sobota 7. února 2015

sportovní hala TJ Spartak Přerov

   

Těšíme se na Vaši účast a na osobní setkání v Přerově!

 

 


  
PROPOZICE
 


Pořadatel:           
Oddíl nohejbalu TJ Spartak MSEM Přerov

Kontakt:              
Jiří Pavelka - ředitel turnaje; mobil: +420 602 503 273;
                                mail: pavelkaj@medialine.cz         
Petr Nadymáček - organizační zajištění; mobil: +420 732 570 958
                                mail: petrnadymacek@seznam.cz
       

Místo konání:        

Přerov - tenisová hala TJ Spartak Přerov (U Tenisu 16, Přerov)

3 hřiště povrch Courtsol Comfort

 

            mapa:    mapa přiblížená: 

   
Termín konání:    
Sobota 7. února 2015

Účastníci turnaje: 
- ČR - účastníci soutěží řízených ČNS
- zahraniční - bez omezení
- maximální počet - 20 trojic 

Přihlášky:             
do středy 4. 2. 2015 do 12:00 
               kontakt: Petr Nadymáček - mobil: +420 732 570 958
                              mail: petrnadymacek@seznam.cz

Pravidla turnaje:   
- hraje se dle platných Pravidel nohejbalu Českého nohejbalového svazu
- hraje se na dva dopady míče, set končí 10. bodem, případný 3. rozhodující set se hraje od stavu 5:5
- trojice musí nastoupit v jednotném sportovním úboru, v sestavách dle prezentace
- v případě kontumace (skreč) je kontumován ve prospěch soupeře celý zápas

Hrací systém: 
- Základní část turnaje se hraje skupinovým systémem, každý s každým na 2 hrané sety, ve čtyřech 5ti-členných skupinách. O pořadí v základních skupinách rozhoduje: 1. počet bodů; 2. vzájemný zápas (rozdíl setů, míčů); 3. rozdíl míčů ze všech zápasů ve skupině; 4. los.
- Další část turnaje (Play off) se hraje vyřazovacím K.O. systémem na 2 vítězné sety, příp. 3. set od stavu 5:5.
- První trojice z každé skupiny postupují do čtvrtfinále přímo.
- Druhé a třetí trojice z každé skupiny postupují do „redukovaného osmifinále" (o druhénpostupové místo) hrané vyřazovacím systémem na jeden zápas při zařazení do předem stanoveného „postupového pavouka". 
- Čtvrtfinálové dvojice tvoří vždy první postupující z každé skupiny a postupující z redukovaného osmifinále dle postupového pavouka.    
- Vítězové ze čtvrtfinále postupují do semifinále, hraného vyřazovacím systémem na jeden zápas. 
- Vítězové ze semifinále postupují do finále. Poražení ze semifinále sehrají zápas o 3.místo.

Nasazení:              
- o nasazení jednotlivých trojic rozhodne pořadatel
- pořadatel použije při nasazení maximálně 2 „divoké karty"

Rozhodčí:              
Rozhodčí s platnou licencí ČNS

Prezentace:            
7. 2. 2015 od 8:00h do 8:40h v recepci Sportovní haly TJ Spartak Přerov

Startovné:
              
600,-  Kč / 1 sestava
                                   
Ceny:                       
- 1. až 8. místo - finanční odměny
    1. místo           12.000,- Kč 
    2. místo             9.000,- Kč
    3. místo             6.000,- Kč
    4. místo             3.000,- Kč
    5. až 8. místo     1.200,- Kč

Občerstvení:            
Zajištěno přímo v tenisové hale po celý den.
Pořadatel hradí:
- oběd v restauraci tenisové haly - jednotný pro všechny hráče  
- pro hráče v hale – pitný režim, vitaminy, „rychlé cukry“ 
                                         
Ubytování :      
na vlastní náklady
- doporučujeme: - Hotel FIT Přerov - rezervovány 2lůžkové pokoje, vzdálenost 300m (chůze) od Sportovní haly    

Časový program:    
08:00 - 08:40 prezentace – recepce tenisové haly
08:45 – 08:55 zahájení turnaje – slavnostní nástup
09:00 – 13:00 zápasy ve skupinách
13:00 – 14:00 redukované osmifinále
14:05 – 14:15 slavnostní nástup čtvrtfinalistů
14:15 – 15:15 čtvrtfinále
15:20 – 16:20 semifinálová utkání
16:20 – 16:30 vyhlášení 5. – 8. místa
16:30 – 17:00 utkání o třetí místo
17:05 – 17:40 finále
17:45 – 18:00 slavnostní vyhlášení výsledků turnaje 
 
 
Jiří Pavelka               
Ředitel turnaje          
  
 


SESTAVY
 
 
1. MODŘICE Jakub POSPÍŠIL, Radek PELIKÁN, Petr TOPINKA
2. ŽATEC Pavel KOP, Ondřej VÍT, Jakub MRÁKAVA
3. KARLOVY VARY Jakub MEDEK, Tomáš BÍBR, Karel HRON, ?
4. HANÁCKÝ VÝBĚR Jan PAVELKA, Petr ZEMÁNEK, Martin MÜLLER
5. VSETÍN "A" Ján BRUTOVSKÝ, Michal PLACHÝ, Rudolf VICHTORA, VALA
6. VSETÍN "B" Lumír GEBEL, Petr GARGULÁK, TOMEK, BELKO
7. PŘEROV "A" Jan ŠTEFAN, Jirka ZVONÍČEK, Filip LOKOČ
8. PŘEROV "B" Antonín KOČIČKA, Robin DOLEŽEL, Michal BLAŽEK, Lukáš BERGMANN
9. HLOHOVEC Dušan IFKA, Jaroslav IFKA, Peter LOSKOT
10. KAC Košice Silven GALUS, Igor, HULÍN, Marek HULÍN
11. NK REVÚCA Ján KILÍK, Milan ČERNOTA, Marian ÚTRATA, Branislav ZUBÁK
12. ŽĎÁR nad Sázavou Petr VOLDŘICH, Martin ČERVINKA, David TUMA
13. ČESKÉ BUDĚJOVICE "A" Jan CHALUPA, Pavel RYNEŠ, Daniel FÍK
14. ČESKÉ BUDĚJOVICE "B" Zdeněk MUSIL, Jan VONDRÁŠEK, Ondřej MATĚJKA
15. ORLOVÁ Jozef NEZVAL, Tomáš MIKULA, Tomáš KAWULOK
16. ŠACUNG Jirka DOUBRAVA, KADEŘÁBEK, KUPSKÝ
17. Sokol PROSTĚJOV "A" Jan ŠLÉZAR, Jakub KLAUDY, Jan VALENTA
18. ROZVÍZ Jan KÁBELA, Ivo NOVÁČEK, Martin ŠAMALÍK
19. Sokol PROSTĚJOV "B"  
     
     
  rozhodčí: Hugo KŘEPELKA, Petr BLAHA, Richard BENEŠ
    Roman HUBÁLEK, Petr MATKULČÍK, Jiří SPÁČIL
    Petr NADYMÁČEK, Jirka PERUTKA, +1
 
 

 
ROZLOSOVÁNÍ DO SKUPIN 
 
 
  Skupina A   Skupina B
  ŠACUNG   MODŘICE
  ČESKÉ BUDĚJOVICE "A"   ČESKÉ BUDĚJOVICE "B"
  ORLOVÁ   KAC Košice
  NK REVÚCA   PŘEROV "B"
  ROZVÍZ   ŽĎÁR nad Sázavou
       
  Skupina C   Skupina D
  VSETÍN "A"   ŽATEC
  KARLOVY VARY   HANÁCKÝ VÝBĚR
  HLOHOVEC   VSETÍN "B"
  PŘEROV "A"   Sokol PROSTĚJOV "A"
  Sokol PROSTĚJOV "B"    

 

VÝSLEDKY
Zápasy ve skupinách:
Rozvíz - Č.Budějovice A - 1:1 (10:8, 3:10)
Žďár nad Sázavou - Č.Budějovice B - 1:1 (10:9, 8:10)
Prostějov B - K.Vary - 1:1 (4:10, 10:9)
NK Revúca - Šacung - 0:2 (5:10, 9:10)
Přerov B - Modřice - 0:2 (3:10, 7:10)
Přerov A - Vsetín A -0:2 (3:10, 4:10)
Prostějov A - Žatec - 0:2 (8:10, 6:10)
Orlová - Rozvíz - 1:1 (10:8, 7:10)
Košice - Žďár n. Sázavou - 2:0 (10:8, 10:8)
Hlohovec - Prostějov B - 2:0 (10:5, 10:9)
Č. Budějovice A - Revúca - 2:0 (10:8, 10:8)
Přerov B - Č.Budějovice B - 1:1 (6:10, 10:8)
K.Vary - Přerov A - 1:1 (10:5, 5:10)
Hanácký výběr - Prostějov A - 2:0 (10:8,10:9)
Šacung - Orlová, - 1:1 (7:10, 10:7)
Modřice - Košice - 1:1 (10:8, 9/10)
Vsetín A - Hlohovec - 2:0 (10:6, 10:5)
Žatec - Vsetín B - 1:1 - (9:10, 10:6)
Revúca - Rozvíz - 1:1 - (2:10, 10:5)
Přerov B - Žďár n. Sázavou - 1:1 (10:8, 9:10)
Přerov A - Prostějov B - 2:0 (10:7, 10:9)
Č.Budějovice A - Šacung - 1:1 (9:10, 10:8)
Č.Budějovice B - Modřice - 1:1 (10:9, 5:10)
K. Vary - Vsetín A - 1:1 - (6:10, 10:9)
Hanácký výber - Žatec - 1:1 (7:10, 10:4)
NK Revúca - Orlová - 1:1 (7:10, 10:7)
Přerov B - Košice - 0:2 (5:10, 6:10)
Přerov A - Hlohovec - 2:0 (kontumace)
Prostějov A - Vsetín B - 0:2 (9:10, 6:10)
Šacung - Rozvíz 2:0 - (10:6, 10:3)
Modřice - Žďár n. Sázavou - 2:0
Vsetín A -Prostějov B - 1:1 (10:7, 9:10)
Orlová - Č.Budějovice A - 1:1 (10:8, 8:10)
Hlohovec - K.Vary - 0:2 ( kontumace)
Vsetín B - Hanácký výběr - 0:2 (4:10, 8:10)
Košice - Č.Budějovice - 2:0 - (10:7, 10:3)
Redukované osmifinále:
Žatec - Přerov A - 2:0 (10:6, 10:8)
K. Vary - Vsetín B - 2:1 (9:10, 10:9, 10:9)
Modřice - Orlová - 2:0 (10:2, 10:4)
České Budějovice A - České Budějovice B - 2:0 (10:8, 10:2)
Čtvrtfinále:
Šacung - Žatec - 1:2 (10:7, 7:10, 5:10)
Košice - K. Vary - 2:0 (10:8, 10:8)
Vsetín A - Modřice - 0:2 (5:10, 5:10)
Hanácký výběr - Č. Budějovice A - 2:1 (9:10, 10:7, 10:9)
Semifinále:
Košice - Žatec - 0:2 (10:8, 10:5)
Modřice - Hanácký výběr - 2:1 (8:10, 10:5, 10:7)
O třetí místo:
Hanácký výběr - Košice - 2:0 (10:9, 10:7)
Finále:
Žatec - Modřice - 2:0 (10:8, 10:3)


Ve které věkové kategorii se nacházíte?
pro hlasování napište aktuální rok:
MSEMOlomoucký krajStatutární město PřerovCopoly - Samoadhezivní bandážeNejElektronika - Elektronika pro celou rodinuNejTablet - Tablety a příslušenstvíChutné dárkyMiklík ElektroinstalacePlanetGear s.r.o.PemapMofi s.r.o.Autoopravna Čestmír DlouhýLežákova autoškola Přerov
.: 34 online| Vygenerováno za 0.01610 sekund | © 2007, Nohejbal Přerov :.
.: Optimalizováno pro IExplorer 6.0, Mozilla FireFox 1.5, Opera 9.1 a rozlišení 1024x768/24 :.


Mediální partneři: