Nohejbal Přerov - Přerovský nohejbalový oddíl


VzpomínámeTomáš Miklík

HonemSem 2019 

 

Vážení nohejbalisté, vážení sportovní přátelé a přátelé nohejbalu, co nejsrdečněji Vás zveme na

tradiční turnaj v nohejbalu trojic, 12. ročník Memoriálu Pavla Holíka

 

HONEMSEM

 

sobota 9. února 2019

sportovní hala TJ Spartak Přerov

   

Těšíme se na Vaši účast a na osobní setkání v Přerově!

 

 



PROPOZICE
 


Pořadatel:           
Oddíl nohejbalu TJ Spartak MSEM Přerov

Kontakt:              
Jiří Pavelka - ředitel turnaje; mobil: +420 731 616 907;
                                mail: pavelkaj@medialine.cz         
Petr Nadymáček - organizační zajištění; mobil: +420 732 570 958
                                mail: petrnadymacek@seznam.cz
       

Místo konání:        

Přerov - Sportovní hala TJ Spartak Přerov (U Tenisu 16, Přerov)

3 hřiště povrch Courtsol Comfort

 

            mapa:    mapa přiblížená: 

   
Termín konání:    
Sobota 9. února 2019

Účastníci turnaje: 
- ČR - účastníci soutěží řízených ČNS
- zahraniční - bez omezení
- maximální počet - 20 trojic 

Přihlášky:             
do středy 6. 2. 2019 do 12:00 
               kontakt: Petr Nadymáček - mobil: +420 732 570 958
                              mail: petrnadymacek@seznam.cz

Pravidla turnaje:   
- hraje se dle platných Pravidel nohejbalu Českého nohejbalového svazu
- hraje se na dva dopady míče, set končí 10. bodem, případný 3. rozhodující set se hraje od stavu 5:5
- trojice musí nastoupit v jednotném sportovním úboru, v sestavách dle prezentace
- v případě kontumace (skreč) je kontumován ve prospěch soupeře celý zápas

Hrací systém: 
- Základní část turnaje se hraje skupinovým systémem, každý s každým na 2 hrané sety, ve čtyřech 5ti-členných skupinách. O pořadí v základních skupinách rozhoduje: 1. počet bodů; 2. vzájemný zápas (rozdíl setů, míčů); 3. rozdíl míčů ze všech zápasů ve skupině; 4. los.
- Další část turnaje (Play off) se hraje vyřazovacím K.O. systémem na 2 vítězné sety, příp. 3. set od stavu 5:5.
- První trojice z každé skupiny postupují do čtvrtfinále přímo.
- Druhé a třetí trojice z každé skupiny postupují do „redukovaného osmifinále" (o druhénpostupové místo) hrané vyřazovacím systémem na jeden zápas při zařazení do předem stanoveného „postupového pavouka". 
- Čtvrtfinálové dvojice tvoří vždy první postupující z každé skupiny a postupující z redukovaného osmifinále dle postupového pavouka.    
- Vítězové ze čtvrtfinále postupují do semifinále, hraného vyřazovacím systémem na jeden zápas. 
- Vítězové ze semifinále postupují do finále. Poražení ze semifinále sehrají zápas o 3.místo.

Nasazení:              
- o nasazení jednotlivých trojic rozhodne pořadatel
- pořadatel použije při nasazení maximálně 2 „divoké karty"

Rozhodčí:              
Rozhodčí s platnou licencí ČNS

Prezentace:            
9. 2. 2019 od 8:00h do 8:40h v recepci Sportovní haly TJ Spartak Přerov

Startovné:
              
600,-  Kč / 1 sestava
                                   
Ceny:                       
- 1. až 8. místo - finanční odměny
    1. místo           12.000,- Kč 
    2. místo             9.000,- Kč
    3. místo             6.000,- Kč
    4. místo             3.000,- Kč
    5. až 8. místo     1.200,- Kč

Občerstvení:            
Zajištěno přímo ve sportovní hale po celý den.
Pořadatel hradí:
- oběd v restauraci sportovní haly - jednotný pro všechny hráče  
- pro hráče v hale – pitný režim, vitaminy, „rychlé cukry“ 
                                         
Ubytování :      
na vlastní náklady
- doporučujeme: - Hotel FIT Přerov - rezervovány 2lůžkové pokoje, vzdálenost 300m (chůze) od sportovní haly    

Časový program:    
08:00 – 08:40 prezentace – recepce sportovní haly
08:45 – 08:55 zahájení turnaje – slavnostní nástup
09:00 – 13:00 zápasy ve skupinách
13:00 – 14:00 redukované osmifinále
14:05 – 14:15 slavnostní nástup čtvrtfinalistů
14:15 – 15:15 čtvrtfinále
15:20 – 16:20 semifinálová utkání
16:20 – 16:30 vyhlášení 5. – 8. místa
16:30 – 17:00 utkání o třetí místo
17:05 – 17:40 finále
17:45 – 18:00 slavnostní vyhlášení výsledků turnaje 
 
 
Jiří Pavelka               
Ředitel turnaje          

  

 
SESTAVY
 
 1. PŘEROV „A“ (Jan PAVELKA, Ondřej MIKLÍK, Robin DOLEŽEL)
 2. PŘEROV „B“ (Jiří ZVONÍČEK, Jakub ŠILHAVÝ, Jan ŠTEFAN)
 3. PŘEROV „C“ (Jiří DREISEITL, Dominik POKORNÝ, Jakub PÍREK, Lukáš ČERNÍK)
 4. Slávia TRNAVA (Dušan IFKA, Radoslav LOSKOT, Matúš RÁCIK)
 5. Sokol PROSTĚJOV (Jan VALENTA, Jakub KLAUDY, Jakub FTÁČNÍK)
 6. MODŘICE „A“ (Jakub POSPÍŠIL, Martin MÜLLER, Petr TOPINKA)
 7. MODŘICE „B“ (Lukáš ROSENBERK, Jan HANUS, Jan MATKULČÍK) 
 8. MODŘICE „C“ (Michal BERTKO, David BURIAN, Filip HALVA)
 9. VSETÍN „A“ (Jan CHALUPA, Petr GARGULÁK, Miroslav TOMEK)
10. VSETÍN „B“ (Ján BRUTOVSKÝ, Michal PLACHÝ, Branislav BELKO, M.Bílý)
11. VSETÍN „C“ (Ondřej KŮRKA, D. MAJŠTYNÍK, Tomáš VALA)
12. Bajda KROMĚŘÍŽ
13. KARLOVY VARY „A“ (Jan VANKE, Matěj MEDEK, Dan PUTÍK, Michael VALE)
14. KARLOVY VARY „B“ (Jakub MEDEK, Tomáš BÍBR, Karel HRON)
15. Vsetín XXL (Josef NEZVAL, Martin KAWULOK, Tomáš MIKULA)
16. FUTNET BATTA ( Maďarsko)
17. NK Skudra team
18. Sokol HOLICE (David KONEČNÝ, Petr KUČERA, Adam NETOPIL)
19.
20.
 
 

 
ROZLOSOVÁNÍ DO SKUPIN

  Skupina A   Skupina B
  MODŘICE „A“    VSETÍN „B“
  PŘEROV „A“   MODŘICE „B“
  VSETÍN „C“   Vsetín XXL
  Bajda KROMĚŘÍŽ   NK Skudra team
       
       
  Skupina C   Skupina D
  KARLOVY VARY „A“   VSETÍN „A“
  Sokol PROSTĚJOV   KARLOVY VARY „B“
  PŘEROV „B“   MODŘICE „C“
  Slávia TRNAVA   FUTNET BATTA
  Sokol HOLICE   PŘEROV „C“



 
VÝSLEDKY
 
Zápasy ve skupinách
K. VARY "A" - Slávia TRNAVA 2-0(10-6,10-7)
VSETÍN "A" - FUTNET BATTA 2-0(10-3,10-4)
Sokol PROSTĚJOV - Sokol HOLICE 2-0(10-5,10-8)
K. VARY "B" - PŘEROV "C" 2-0(10-7,10-5)
MODŘICE "A" - Bajda KROMĚŘÍŽ 2-0(10-3,10-3)
VSETÍN "B" - NK Skudra team 2-0(10-9,10-3)
PŘEROV "B" - Sokol HOLICE 1-1(10-8,5-10)
MODŘICE "C" - PŘEROV "C" 2-0(10-5,10-6)
Sokol PROSTĚJOV - Slávia TRNAVA 1-1(5-10,10-6)
K. VARY "B" - FUTNET BATTA 2-0(10-4,10-5)
PŘEROV "A" - Bajda KROMĚŘÍŽ 2-0(10-6,10-3)
MODŘICE "B" - NK Skudra team 1-1(8-10,10-8)
K. VARY "A" - PŘEROV "B" 2-0 (10-4, 10-4)
VSETÍN "A" - MODŘICE "C" 2-0 (10-6, 10-6)
MODŘICE "A" - VSETÍN "C" 2-0 (10-5, 10-5)
VSETÍN "B" - Vsetín XXL 2-0 (10-3, 10-2)
FUTNET BATTA - PŘEROV "C" 1-1 (8-10,010-8)
Slávia TRNAVA - Sokol HOLICE 2-0 (10-7, 10-7)
K. VARY "A" - Sokol PROSTĚJOV 2-0 (10-7, 10-5)
VSETÍN "A" - KARLOVY VARY "B" 1-1 (8-10, 10-9)
MODŘICE "A" - PŘEROV "A" 1-1 (8-10, 10-7)
VSETÍN "B" - MODŘICE "B" 1-1 (5-10, 10-6)
PŘEROV "B" - Slávia TRNAVA 1-1 (10-8, 8-10)
MODŘICE "C" - FUTNET BATTA 2-0 (10-5, 10-3)
VSETÍN "C" - Bajda KROMĚŘÍŽ 2-0 (10-3, 10-6)
Vsetín XXL - NK Skudra team 0-2 (3-10, 7-10)
K. VARY "A" - Sokol HOLICE 1-1 (9-10, 10-7)
VSETÍN "A" - PŘEROV "C" 2-0 (10-5, 10-3)
Sokol PROSTĚJOV - PŘEROV "B" 1-1 (10-9, 9-10)
K. VARY "B" - MODŘICE "C" 1-1 (10-9, 9-10)
PŘEROV "A" - VSETÍN "C" 1-1 (10-6, 1-10)
MODŘICE "B" - Vsetín XXL 2-0 (10-6, 10-7)

REDUKOVANÉ OSMIFINÁLE
VSETÍN C - MODŘICE B 0-2
PŘEROV A - NK SKUDRA TEAM 2-0

ČTVRTFINÁLE
MODŘICE A - SOKOL PROSTĚJOV 2-0
SLAVIA TRNAVA - VSETÍN B 0-2
PŘEROV A - VSETÍN A 2-1
KAR. VARY A - MODŘICE B 2-0

SEMIFINÁLE
MODŘICE A - VSETÍN B 1-2
KARL.VARY A - PŘEROV A 1-2

O 3. MÍSTO
KARL.VARY A - MODŘICE A 2-1

FINÁLE
PŘEROV A - VSETÍN B 0-2

 
 


Ve které věkové kategorii se nacházíte?
pro hlasování napište aktuální rok:
MSEMOlomoucký krajStatutární město PřerovCopoly - Samoadhezivní bandážeNejElektronika - Elektronika pro celou rodinuNejTablet - Tablety a příslušenstvíChutné dárkyMiklík ElektroinstalacePlanetGear s.r.o.PemapMofi s.r.o.Autoopravna Čestmír DlouhýLežákova autoškola Přerov
.: 5 online| Vygenerováno za 0.04251 sekund | © 2007, Nohejbal Přerov :.
.: Optimalizováno pro IExplorer 6.0, Mozilla FireFox 1.5, Opera 9.1 a rozlišení 1024x768/24 :.


Mediální partneři: