Nohejbal Přerov - Přerovský nohejbalový oddíl


VzpomínámeTomáš Miklík

HonemSem 2020 

 

Vážení nohejbalisté, vážení sportovní přátelé a přátelé nohejbalu, co nejsrdečněji Vás zveme na

tradiční turnaj v nohejbalu trojic, 13. ročník Memoriálu Pavla Holíka

 

HONEMSEM

 

sobota 8. února 2020

sportovní hala TJ Spartak Přerov

   

 

Vyjímečností letošního ročníku turnaje bude to, že zahájí letošní oslavy 50let nohejbalu v Přerově. První nohejbalové krůčky v Přerově datují pamětníci až do roku 1963. Organizovaný nohejbal v Přerově a vznik oddílu při TJ Spartak Přerovské strojírny se váže k roku 1970 a to je příležitost připomenout si vše, co je v Přerově s nohejbalem, jako tradičním českým sportem spojeno.

 

Těšíme se na Vaši účast a na osobní setkání v Přerově!

 

 



PROPOZICE
 


Pořadatel:           
Oddíl nohejbalu TJ Spartak MSEM Přerov

Kontakt:              
Jiří Pavelka - ředitel turnaje; mobil: +420 731 616 907
                                           mail: pavelkaj@medialine.cz         

Ondřej Miklík - organizační zajištění; mobil: +420 778 023 566
                                                       mail: kkostaa@seznam.cz
       

Místo konání:        

Přerov - Sportovní hala TJ Spartak Přerov (U Tenisu 16, Přerov)

3 hřiště povrch Courtsol Comfort

 

            mapa:    mapa přiblížená: 

   
Termín konání:    
Sobota 8. února 2020

Účastníci turnaje: 
- ČR - účastníci soutěží řízených ČNS
- zahraniční - bez omezení
- maximální počet - 20 trojic 

Přihlášky:             
do středy 5. 2. 2020 do 12:00 
kontakt: Ondřej Miklík - mobil: +420 778 023 566
                                     mail: kkostaa@seznam.cz

Pravidla turnaje:   
- hraje se dle platných Pravidel nohejbalu Českého nohejbalového svazu
- hraje se na dva dopady míče, set končí 10. bodem, případný 3. rozhodující set se hraje od stavu 5:5
- trojice musí nastoupit v jednotném sportovním úboru, v sestavách dle prezentace
- v případě kontumace (skreč) je kontumován ve prospěch soupeře celý zápas

Hrací systém: 
- Základní část turnaje se hraje skupinovým systémem, každý s každým na 2 hrané sety, ve čtyřech 5ti-členných skupinách. O pořadí v základních skupinách rozhoduje: 1. počet bodů; 2. vzájemný zápas (rozdíl setů, míčů); 3. rozdíl míčů ze všech zápasů ve skupině; 4. los.
- Další část turnaje (Play off) se hraje vyřazovacím K.O. systémem na 2 vítězné sety, příp. 3. set od stavu 5:5.
- První trojice z každé skupiny postupují do čtvrtfinále přímo.
- Druhé a třetí trojice z každé skupiny postupují do „redukovaného osmifinále" (o druhénpostupové místo) hrané vyřazovacím systémem na jeden zápas při zařazení do předem stanoveného „postupového pavouka". 
- Čtvrtfinálové dvojice tvoří vždy první postupující z každé skupiny a postupující z redukovaného osmifinále dle postupového pavouka.    
- Vítězové ze čtvrtfinále postupují do semifinále, hraného vyřazovacím systémem na jeden zápas. 
- Vítězové ze semifinále postupují do finále. Poražení ze semifinále sehrají zápas o 3.místo.

Nasazení:              
- o nasazení jednotlivých trojic rozhodne pořadatel
- pořadatel použije při nasazení maximálně 2 „divoké karty"

Rozhodčí:              
Rozhodčí s platnou licencí ČNS

Prezentace:            
8. 2. 2020 od 8:00h do 8:40h v recepci Sportovní haly TJ Spartak Přerov

Startovné:
              
600,-  Kč / 1 sestava
                                   
Ceny:                       
- 1. až 8. místo - finanční odměny
    1. místo           12.000,- Kč 
    2. místo             9.000,- Kč
    3. místo             6.000,- Kč
    4. místo             3.000,- Kč
    5. až 8. místo     1.200,- Kč

Občerstvení:            
Zajištěno přímo ve sportovní hale po celý den.
Pořadatel hradí:
- oběd v restauraci sportovní haly - jednotný pro všechny hráče  
- pro hráče v hale – pitný režim, vitaminy, „rychlé cukry“ 
                                         
Ubytování :      
na vlastní náklady
- doporučujeme: - Hotel FIT Přerov - rezervovány 2lůžkové pokoje, vzdálenost 300m (chůze) od sportovní haly    

Časový program:    
08:00 – 08:40 prezentace – recepce sportovní haly
08:45 – 08:55 zahájení turnaje – slavnostní nástup
09:00 – 13:00 zápasy ve skupinách
13:00 – 14:00 redukované osmifinále
14:05 – 14:15 slavnostní nástup čtvrtfinalistů
14:15 – 15:15 čtvrtfinále
15:20 – 16:20 semifinálová utkání
16:20 – 16:30 vyhlášení 5. – 8. místa
16:30 – 17:00 utkání o třetí místo
17:05 – 17:40 finále
17:45 – 18:00 slavnostní vyhlášení výsledků turnaje 
 
 
Jiří Pavelka               
Ředitel turnaje          

  

 
SESTAVY
 
 
1. Přerov "A" (Doležel, Pavelka, Miklík)
2. Přerov "B" (Šilhavý, Bergmann, Štěpánek, Pokorný, Pírek)
3. TJ Spartak ALUTEC KK Čelákovice (Flekač, Spilka, Šafr)
4. Sokol Prostějov "A" (Pírek Luk., Pírek L., Roba)
5. Sokol Prostějov "B" (Valenta, Deutsch, Husařík)
6. Zemětřesení (Doubrava, Chytra, Ježdík)
7. Modřice (Holas, Halva, Hanus)
8. Ostrava (Zvoníček, Šlézar, Skudřík)
9. NK AUSTIN Vsetín "A" (Brutovský, Černota, Vichtora)
10. NK AUSTIN Vsetín "B" (Gebel, Gargulák, Kurka)
11. Reprezentace ČR-Dorost (Matura, Seidl, Vojtíšek)
12. KAC Košice (Galus, Igor Hulin, Marek Hulin)
13. Karlovy Vary (Vanke, Putík D., Kokstein, Hron)
14. NK Revúca (Zubak I., Zubak L., Zubak D.)
15. TJ Sokol Holice "A" (Mrákava, Konečný, Pohl)
16. TJ Sokol Holice "B" (Dreiseitl, Veselý, Voříšek)
17. Zlín-Prštné
18. Frýdek-Místek
 
 

 
ROZLOSOVÁNÍ DO SKUPIN

  Skupina A   Skupina B
  Karlovy Vary   VSETÍN "A"
  KAC Košice   Reprezentace ČR-Dorost
  TJ Sokol Holice "A"   Ostrava
  Sokol Prostějov "B"   Přerov "B"
  Zlín-Prštné   Frýdek-Místek
       
       
  Skupina C   Skupina D
  Přerov "A"   Zemětřesení
  Modřice   TJ Spartak ALUTEC KK Čelákovice
  Sokol Prostějov "A"   NK AUSTIN Vsetín "B"
  NK Revúca   TJ Sokol Holice "B"



 
VÝSLEDKY
 
Zápasy ve skupinách:  
KAC Košice - Zlín Prštné 2 : 0
REPRE ČR Dorost - Frýdek Místek 2 : 0
Karlovy Vary - Prostějov B - 2 : 0
Vsetín A - Přerov B 2 : 0
Zemětřesení - Holice B 2 : 0
Modřice - NK Revúca 1 : 1 (8:10, 10:5)
Holice A - Zlín Prštné 2 : 0
KAC Košice - Prostějov B 2 : 0
Ostrava - Frýdek Místek 2 : 0
REPRE ČČR Dorost - Prostějov B 1 : 1 (10:3, 7:10)
Přerov A - NK Revúca 2 : 0
Karlovy Vary - Holice A 1 : 1 (10:9, 9:10)
Čelákovice - Holice B 1 : 1 (10:9, 6:10)
Prostějov B - Zlín Prštné 2 : 0
Modřice - Prostějov A 1 : 1 (9:10, 10:4)
Vsetín A - Ostrava 2 : 0
Zemětřesení - Vsetín B 1 : 1 (9:10, 10:7)
Karlovy Vary - KAC Košice 2 : 0
Přerov B - Frýdek Místek 1 : 1 (10:7, 3:10)
Modřice - Přerov A 1 : 1 (7:10, 10:7)
Vsetín A-Repre CR Dorost 2 : 0
Holice A - Prostějov B 2 : 0
Zemětřesení - Čelákovice 1 : 1 (8:10, 10:8)
Prostějov A - NK Revúca 1 : 1 (8:10, 10:6)
Ostrava - Přerov B 2 : 0
Vsetín B - Holice B 1 : 1 (4:10, 10:6)
KAC Košice - Holice A 2 : 0
Karlovy Vary - Zlín Prštné 2 : 0
Přerov A - Prostějov A 0 : 2
Vsetín A - Frýdek Místek 2 : 0
REPRE ČR Dorost - Ostrava 1 : 1 (8:10, 10:6)
Čelákovice - Vsetín B 1 : 1 (5:10, 10:4)

Redukované osmifinále:
KAC Košice - REPRE ČR Dorost 2 : 0
Přerov A - Vsetín B 1 : 2
Holice A - Ostrava 2 : 0
Mořice - Čelákovice 0 : 2

Čtvrtfinále:
Karlovy Vary - Čelákovice 1 : 2
Vsetín A - Vsetín B 2 : 1
Prostějov B - Holice A 2 : 0
Zemětřesení - KAC Košice 2 : 0

Semifinále:
Čelákovice - Vsetín A 2 : 1
Prostějov A - Zemětřesení 0 : 2

O 3. místo:
Čelákovice - Prostějov A 2 : 0

FINÁLE:
VSETÍN A - ZEMĚTŘESENÍ 2 : 0
 
 


Ve které věkové kategorii se nacházíte?
pro hlasování napište aktuální rok:
MSEMOlomoucký krajStatutární město PřerovCopoly - Samoadhezivní bandážeNejElektronika - Elektronika pro celou rodinuNejTablet - Tablety a příslušenstvíChutné dárkyMiklík ElektroinstalacePlanetGear s.r.o.PemapMofi s.r.o.Autoopravna Čestmír DlouhýLežákova autoškola Přerov
.: 4 online| Vygenerováno za 0.04218 sekund | © 2007, Nohejbal Přerov :.
.: Optimalizováno pro IExplorer 6.0, Mozilla FireFox 1.5, Opera 9.1 a rozlišení 1024x768/24 :.


Mediální partneři: